Kolejny etap Świerkowej Alei w Zamościu z pozwoleniem na użytkowanie

Kolejny etap Świerkowej Alei w Zamościu z pozwoleniem na użytkowanie
Możliwość komentowania Kolejny etap Świerkowej Alei w Zamościu z pozwoleniem na użytkowanie została wyłączona, 07/07/2015, przez␣, w␣budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, lubelskie, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości

Szósty etap inwestycji realizowanej przez dewelopera Wikana S.A., otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie. Osiedle Świerkowa Aleja, położone przy ul. Młyńskiej w Zamościu, powiększyło się o kolejny budynek gotowy do zamieszkania. 

Najmniejsze mieszkania w nowym budynku mają 35, a największe 78 mkw.powierzchni. Każde z nich posiada przestronny balkon. Do mieszkań należą również komórki lokatorskie usytuowane na kondygnacji podziemnej, w sąsiedztwie wielostanowiskowego garażu. Ponadto, na parterze powstało sześć lokali usługowych o pow. od 36 do 51 mkw.

Świerkowa Aleja to malownicze osiedle zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto. Składa sie z trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, otoczonych świerkami, drzewami. W najnowszym z pośród  nich powstało 50 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych  rozkładach i metrażach.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.