Kleszczewo Park – z widokiem na przyszłość

Kleszczewo Park – z widokiem na przyszłość
Możliwość komentowania Kleszczewo Park – z widokiem na przyszłość została wyłączona, 17/04/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Kameralnie, w sąsiedztwie parku, jedynie 15 minut od Poznania. Inwestycja Kleszczewo Park to najnowszy projekt uznanego dewelopera, spółki Agrobex. Ruszyła sprzedaż mieszkań z I etapu inwestycji

Zamieszkać na przedmieściach metropolii to marzenie wielu osób szukających własnego miejsca na ziemi. Za takim rozwiązaniem przemawia bliskość terenów zielonych, rozwijająca się infrastruktura peryferii, a przede wszystkim brak miejskiego hałasu. Ważnym aspektem jest również cena, dużo niższa niż w centrum dużego miasta. 

Inwestycja Kleszczewo Park została podzielona na etapy. W pierwszym z nich powstanie trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny z 75 mieszkaniami o powierzchni od 32 do 66 mkw. Wśród nich znajdą się zarówno kawalerki jak i mieszkania 2- i 3-pokojowe. Lokale na parterze będą posiadały ogródki, a pozostałe mieszkania – przestronne balkony. Co istotne, pomimo niskiej kondygnacji budynku do dyspozycji mieszkańców będą windy. Nie zabraknie także komórek lokatorskich – przypisanych do każdego lokalu oraz miejsc parkingowych.

Budowa i i sprzedaż mieszkań już ruszyły. Jestem przekonana, że nasza propozycja swoją funkcjonalnością i położeniem zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex. Deweloper planuje zakończenie pierwszego etapu w III kwartale 2021roku. Ceny rozpoczynają się od 4250 zł/m2, a najtańsze mieszkanie kosztuje 151.000 zł.

Miejscowość Kleszczewo znajduje się około 20 km od Poznania. Zaletą tej lokalizacji są szybkie i sprawne połączenia z Poznaniem dzięki rozbudowanej sieci dróg powiatowych, wojewódzkich i autostradzie. Dojazd do Ronda Rataje w Poznaniu trwa zaledwie 15-20 minut. A to za sprawą przebiegającej obok autostrady A2 (Wschód – Zachód) oraz krajowej drodze ekspresowej S5 (Północ – Południe) łączącej Poznań z Gdańskiem i Wrocławiem. Obie trasy krzyżują się w położonym na terenie gminy Kleszczewo węźle Poznań – Wschód. Bezpośredni dostęp do tych szlaków komunikacyjnych zapewnia węzeł „Kleszczewo” na trasie S5. Co istotne, do Kleszczewa można dojechać również komunikacją podmiejską. 

Zaletą lokalizacji Kleszczewo Park jest także bliskość szkoły i przedszkola oraz dobre zaplecze usługowo-handlowe To także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Inwestycja graniczy z zabytkowym parkiem oraz terenami zielonymi, trasami rowerowymi i licznymi ścieżkami. To gwarancja aktywnego wypoczynku i możliwości regeneracji sił w otoczeniu natury. 

Omnie redakcja