Jest pozwolenie na przebudowę lotniska w Radomiu

Jest pozwolenie na przebudowę lotniska w Radomiu
Możliwość komentowania Jest pozwolenie na przebudowę lotniska w Radomiu została wyłączona, 06/03/2015, przez␣, w␣drogi, Headline, infrastruktura, inwestycje, mazowieckie, publiczne

W środę wojewoda mazowiecki wydał pozwolenie na przebudowę drogi kołowania i miejsca postoju samolotów. Spółka Port Lotniczy Radom może przystąpić do prac w trybie natychmiastowym.

Wojewoda zatwierdził projekt budowlany i udzielił pozwolenia na przebudowę lotniska w Radomiu. Inwestor wskazał w projekcie budowlanym na potrzebę dostosowania istniejącej infrastruktury wojskowej na cele lotnictwa cywilnego.

Pierwszy etap modernizacji i rozbudowy dotyczy m.in. przebudowy drogi kołowania, budowy miejsca postoju samolotów, wraz z oświetleniem nawigacyjnym i systemem odwodnienia oraz budowy stacji transformatorowej – informuje Ivetta Biały, rzecznik prasowy wojewody mazowieckiego.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: radomnews.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.