Jesienne zakupy mieszkaniowe

Możliwość komentowania Jesienne zakupy mieszkaniowe została wyłączona, 08/09/2011, przez␣, w␣budowlane, inwestycje, kredyty, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, regiony, sprzedaż, wielkopolskie

Mieszkańcy Poznania znów mają okazję w jednym miejscu i czasie przyjrzeć się bogatej ofercie nieruchomości powstających na terenie regionu. Tym razem 10 i 11 września w Hali Arena odbędą się Targi Nieruchomości, skupiające ponad 100 wystawców z Poznania i okolic. Podczas imprezy spółka Family House zaprezentuje nowy etap Osiedla Leśnego w Czapurach.

Nadchodząca jesień to dobry okres na wznowienie poszukiwań własnego M. Mimo niewielkich comiesięcznych wahań, ceny można zaliczyć do stabilnych. Co więcej, obecnie rynek należy do kupujących głównie ze względu na rosnącą podaż dostępnych lokali. Mimo, że banki staranie weryfikują klientów, to są w stanie obniżać marże czy prowizje, a ze względu na wysokie kursy walut kredyty w złotówkach przedstawiają się korzystnie. To wszystko sprawia, że targi doskonale wpisują się w obecną koniunkturę i przede wszystkim pozwolą zapoznać się z bogatą ofertą inwestycji powstających w Poznaniu i okolicach. Na rynku wciąż jest bowiem wiele osób poszukujących własne M, a tego rodzaju impreza pozwala im w ciągu kilku godzin wyselekcjonować te propozycje, które najlepiej spełniają ich oczekiwania. Dzięki temu, że wśród wystawców są również doradztwa finansowe i banki, odwiedzający mogą również uzyskać szereg informacji związanych z kredytowaniem nieruchomości.

Na wrześniowych targach spółka Family House przedstawi swój najnowszy projekt – kolejny etap Osiedla Leśnego w Czapurach. – Inwestycja ta jest już dobrze znana Wielkopolanom, w związku z tym od dłuższego czasu otrzymywaliśmy wiele zapytań dotyczących nowego etapu. Wierzymy zatem, że nowe nieruchomości spotkają się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów i szybko znajdą swoich właścicieli – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. – Należy jednak pamiętać, że podczas targów nie dochodzi nigdy do faktycznej sprzedaży mieszkań, to czas kiedy klient powinien otrzymać wyczerpujące dane o wszystkich inwestycjach, warunkach zakupu czy zasadach podpisania umowy – dodaje I. Łukomska-Pyżalska. W nowym etapie, na zainteresowanych zamieszkaniem pod miastem czekają 132 mieszkania o metrażu od 50 do 60 m kw. w różnorodnych opcjach: z ogrodem, balkonem, garażem i kotłownią lub strychem. Wszystkich szczegółowych informacji dotyczących drugiej części Osiedla Leśnego IV oraz inwestycji realizowanych w Poznaniu, klienci będą mogli uzyskać odwiedzając stoisko spółki Family House o nr 17.

Deweloper przygotował również specjalną promocję. – Dla wszystkich klientów, którzy w tygodniu po targach (12-16 wrzesień) zdecydują się kupić mieszkanie w budynku wielorodzinnym PERŁA, mamy w prezencie matę grzewczą – mówi I. Łukomska-Pyżalska. Projekt inwestycji przy ul. Kosińskiego zakłada realizację 7 kondygnacji o ciekawej architekturze. Do dyspozycji kupujących deweloper przedstawił 94 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. W ofercie znalazły się lokale 1-, 2-, 3-pokojowe o powierzchni od 35 do 70 m kw. Obecnie na terenie inwestycji wykonywane są prace ziemne, by już niedługo powstała hala garażowa. Termin realizacji PERŁY przypada na IV kwartał 2012 roku.

Tagi:␣
front

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.