Jesienne promocje

Jesienne promocje
Możliwość komentowania Jesienne promocje została wyłączona, 18/10/2012, przez␣, w␣lokalne, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, Warszawa

100 mieszkań w programie Rodzina na Swoim, promocyjne ceny na wybranych osiedlach oraz specjalne promocje na garaże i ogródki – to tylko część jesiennych ofert promocyjnych, jakie wprowadziła firma Dolcan. Zainteresowani teraz będą mogli kupić mieszkanie od dewelopera już od 4 600 zł za m kw.

W związku z wygaszaniem programu Rodzina na Swoim, który ostatecznie zakończy się 31 grudnia 2012 roku, jesienne promocje oferowane przez firmę Dolcan dotyczą głównie obniżenia cen mieszkań w wybranych inwestycjach tak, by chętni klienci mogli jeszcze skorzystać z programu.

Deweloper zdecydował się obniżyć ceny za m kw., by mieściły się w limicie dla Warszawy – 5 780 zł za m kw. w wybranych lokalach, budowanych w ramach osiedli mieszkań bezczynszowych oraz na Osiedlu Tęczowym w warszawskich Włochach. Na osiedlu Rudy Rydz Las w Rembertowie Dolcan oferuje 19 mieszkań

o powierzchni od 70 do 73 m kw., mieszczących się w limicie, na Osiedlu Kamyk Zielony na Białołęce są 24 takie mieszkania (od 65 do 68 m kw.), natomiast na Osiedlu Konik Polny, również na Białołęce jest ich 21 (od 67 do 74 m kw). Z kolei na Osiedlu Tęczowym deweloper przygotował 17 mieszkań w cenie 5 780 zł za m kw.

– Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele osób, które chciałyby skorzystać z kończącego się właśnie programu Rodzina na Swoim, jednak z powodu niedostosowanego do stołecznych realiów limitu cen za m kw., stało się to dla nich bardzo utrudnione, lub nawet niemożliwe. Dlatego planując nasze jesienne promocje postanowiliśmy dostosować naszą ofertę tak, żeby mieściła się w limitach przewidzianych w programie. Na wybrane mieszkania obniżyliśmy ceny w 4 inwestycjach. Łącznie mamy 98 mieszkań mieszczących się w limicie – podkreśliła Alicja Dolińska, dyrektor działu marketingu w firmie Dolcan.

Firma Dolcan oferuje promocyjne ceny również w innych swoich inwestycjach. Na oddanym już do użytku Osiedlu Powstańców w podwarszawskich Ząbkach klienci mogą nabyć mieszkania od 35 do 83 m kw.
w cenie od 4 600 do 4 800 zł za m kw. Mieszkania w atrakcyjnej cenie deweloper oferuje również w będącym na wykończeniu osiedlu Ogrody Ochota, położonym przy
Al. Krakowskiej. W promocyjnej cenie – 7 300 zł za m kw. będzie można nabyć 10 mieszkań, w tej doskonale zlokalizowanej inwestycji.

Dodatkowo na wybranych osiedlach deweloper przewiduje promocje na garaże, ogródki i poddasza. Na Osiedlu Powstańców klienci mogą nabyć  garaż za połowę ceny, a na Osiedlu Orla, też w Ząbkach za 15 000 zł. Na Osiedlu Tęczowym osoby, które kupią mieszkanie na parterze otrzymają z kolei ogródek gratis. Na największych ogródkach nabywcy mogą zaoszczędzić nawet 65 000 zł. A osoby decydujące się na zakup lokalu na piętrze w osiedlach mieszkań bezczynszowych mogą liczyć na promocyjną cenę poddasza. Będzie ono o połowę tańsze – 650 zł za m kw.

Podczas rozmów z klientami zainteresowanymi mieszkaniami, które nie są objęte jesienną promocją, firma Dolcan również udziela rabatów na mieszkanie, garaż lub prace wykończeniowe. Klienci mogą także otrzymać kupony rabatowe do hurtowni materiałów budowlanych i meblowych należących do Grupy Dolcan.

 

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.