Jesień u Pana Smolenia

Możliwość komentowania Jesień u Pana Smolenia została wyłączona, 24/10/2011, przez␣, w␣apartamenty, domy, Europa, kredyty, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, sprzedaż, wielkopolskie

W minioną sobotę, 22 października w Baranówku pod Poznaniem, spółka Family House wraz z SPN KS Warta Poznań oraz Fundacją Stworzenia Pana Smolenia zorganizowała festyn pod hasłem „UPIECZ JABŁKO Z WARTUSIEM”. To już kolejna tego rodzaju impreza przygotowana dla wszystkich dzieci korzystających z hipoterapii w fundacji oraz ich rodzin.

 

Spółka Family House, będąca sponsorem strategicznym piłkarskiej Warty, od sierpnia podjęła współpracę ze stowarzyszeniem prowadzonym przez znanego satyryka, Bohdana Smolenia. Jednak oprócz pomocy finansowej, deweloper postanowił aktywnie zaangażować się w życie fundacji. W związku z tym już po raz kolejny wraz z piłkarzami poznańskiej Warty zorganizował imprezę, podczas której najmłodsi oraz ich rodziny mogły spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Tym razem w sobotnie popołudnie w promieniach słońca, w towarzystwie klubowych maskotek wszyscy mogli upiec jabłko oraz ogrzać się przy ognisku, wcześniej oczywiście biorąc udział w szeregu gier i zabaw. Zarówno piłkarze jak i wszystkie zgromadzone dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach, w których na zwycięzców czekało wiele nagród. Nie zabrakło również atrakcji artystycznych. Prawdziwym gwoździem programu okazała się inscenizacja znanej bajki J.Tuwima „Rzepka”. Ku zaskoczeniu wszystkich, aktorami byli sami piłkarze, którzy wcielili się między innymi w postaci babci, dziadka, wnuczka, kotka czy żaby. Dzięki ich zaangażowaniu w role, uśmiechom nie było końca. – To już kolejny tego rodzaju festyn, który organizujemy z myślą o osobach korzystających z hipoterapii w Fundacji i na pewno nie ostatni. Myślę, że wszystkie zebrane osoby spędziły ten dzień w miłej i ciepłej atmosferze. Widok radosnych i uśmiechniętych dzieci, chętnie biorących udział w konkursach i przytulających się do Wartusia, sprawia że nie mamy innego wyjścia jak tylko myśleć już nad następnymi przedsięwzięciami – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House i prezes Warty Poznań S.A.

 

 

 

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.