I etap Osiedla Przy Jeziorach coraz bliżej ukończenia

I etap Osiedla Przy Jeziorach coraz bliżej ukończenia
Możliwość komentowania I etap Osiedla Przy Jeziorach coraz bliżej ukończenia została wyłączona, 23/06/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

W Poznaniu, u zbiegu ulic: Złotnickiej i Koszalińskiej powstaje kameralna inwestycja domów bliźniaczych o nazwie Osiedle Przy Jeziorach. Prace budowlane w I etapie, liczącym 12 lokali, są już mocno zaawansowane i zbliżają się do końca. Już niedługo start budowy drugiej części osiedla. 

Przejeżdżając ulicą Złotnicką, można dostrzec niemal gotowe domy z I etapu inwestycji. Stolarka okienna, pokrycie dachowe to elementy wykonane w ostatnich miesiącach, które niemal od razu zwracają uwagę swoją estetyką. – Aktualnie zespół realizacji przygotowuje elewacje w części domów, a to jedna z ostatnich prac do wykonania w samych budynkach. Ponadto została przygotowana niemal cała infrastruktura osiedlowa. W najbliższych dniach będzie zrealizowana droga wewnątrz osiedla i ogrodzenie każdej działki, na której stoją domy. Prace przebiegają według harmonogramu, a to oznacza, że zmierzamy do terminu odbiorów. Te odbędą się za kilka tygodni. Następnie nabywcy będą wykończać wnętrza i przeprowadzać się na nasze osiedle – informuje Tomasz Pietrzyński, członek zarządu More Place. 
Ponadto został już przygotowany teren przed regularnymi pracami w ramach etapu II osiedla (8 domów z 16 lokalami). Deweloper proponuje do wyboru dwie powierzchnie: 109,4 i 109,7 m kw. Na wczesnym etapie realizacji każdy klient, który wybierze swój dom, może zgłosić modyfikacje projektowe, służące dostosowaniu układu pomieszczeń do indywidualnych preferencji. W przypadku parteru do wyboru są dwa rozwiązania dotyczące kuchni (aneks połączony z salonem lub oddzielna kuchnia), a także jedna lub dwie sypialnie. Przyszli mieszkańcy mogą również sami zdecydować, w którym miejscu na parterze ma znaleźć się łazienka. Z kolei piętro każdego domu to przestrzeń na łazienkę, pralnio-suszarnię lub garderobę i dwie sypialnie. – Cechą charakterystyczną naszej inwestycji jest tradycyjna zabudowa ze spadzistym dachem, a także duże ogrody, nawet do 535 m kw. Taka gwarancja przestrzeni nie jest często spotykana w projektach deweloperskich. Chcemy się wyróżnić – podkreśla Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Regularne prace budowlane rozpoczną się w III kwartale 2020. Według harmonogramu, pierwsi klienci odbiorą klucze do swoich domów już w II kwartale 2021, a następne domy będą oddawane sukcesywnie i na początku 2022 roku ta część inwestycji zostanie w całości zamknięta. Docelowo osiedle będzie się składać z 28 budynków, 2 – lokalowych. Realizacja całości została podzielona na cztery etapy.

Omnie redakcja