Grupa AccorHotels otwiera swój pierwszy hotel w Gruzji

Grupa AccorHotels otwiera swój pierwszy hotel w Gruzji
Możliwość komentowania Grupa AccorHotels otwiera swój pierwszy hotel w Gruzji została wyłączona, 31/08/2015, przez␣, w␣Azja, Europa

Od 1 lipca 2015 można wypocząć w pierwszym hotelu grupy AccorHotels w Gruzji – Mercure Tbilisi Old Town. Czterogwiazdkowy obiekt położony jest w samym sercu dzielnicy administracyjnej, w niedalekiej odległości od głównych miejsc rozrywki i biznesu. W pobliżu znajdują się również słynne termy, Narikala, plac Majdan i ulica Shardeni.

Hotel oferuje swoim gościom 108 komfortowych pokoi, a także inne udogodnienia, jak sauna czy siłownia. Nowoczesna sala konferencyjna to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych i prywatnych z udziałem do 50 osób. Smakosze mogą delektować się szeroką gamą potraw kuchni lokalnej i międzynarodowej serwowanych w znajdującej się tam restauracji Old Town. Koneserów koktajli i win z pewnością zainteresuje stały element oferty marki Mercure – bogata karta specjalnie wyselekcjonowanych trunków Flavours from the cellar, zawierająca produkty dostarczane przez lokalnych producentów. Idealnym miejscem do skosztowania tych specjałów jest usytuowany na dachu bar SKY7, z którego można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na Tbilisi i świątynię Metekhi.

Omnie Piotr Sutkowski