Gotowy drugi etap osiedla Victoria Apartments w Szczecinie

Gotowy drugi etap osiedla Victoria Apartments w Szczecinie
Możliwość komentowania Gotowy drugi etap osiedla Victoria Apartments w Szczecinie została wyłączona, 24/10/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Do 40 nowych apartamentów na osiedlu Victoria Apartments nad jeziorem Dąbie w Szczecinie już wkrótce wprowadzą się lokatorzy. Deweloper PCG otrzymał pozwolenie na użytkowanie II etapu inwestycji i właśnie rozpoczął przekazywanie kluczy do lokali. 

Osiedle Victoria Apartments położone jest przy ul. Przestrzennej, nad brzegiem jeziora Dąbie i zaledwie 10 minut od centrum Szczecina. W zrealizowanym właśnie drugim etapie powstało 40 wysokiej klasy mieszkań o powierzchniach od 42 do 70 m2 dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów, zarówno kupujących na własne potrzeby, jak i tych inwestujących w nieruchomość pod wynajem. Apartamenty są 2-, 3- i 4-pokojowe z aneksami kuchennymi, każdy lokal posiada też balkon wykończony deską tarasową, z szafą do przechowywania. 

Wszystkie mieszkania są wykonane w wysokim standardzie, z systemem smart home pozwalającym na sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem podłogowym z aplikacji w telefonie. Każdy lokal ma też przyłącze do klimatyzacji i jest wyposażony w wideodomofon. W sprzedaży pozostało obecnie kilkanaście wolnych apartamentów, w tym ostatnie cztery z widokiem na jezioro. Przy zakupie wybranych mieszkań można skorzystać z atrakcyjnych rabatów cenowych zarówno na sam lokal, jak i miejsce postojowe. 

– Victoria Apartments to pierwsze gotowe osiedle nad wodą w Szczecinie. Stworzyliśmy miejsce, w którym spokój, bliskość natury i piękne widoki są dla mieszkańców codziennością – mówi Małgorzata Przepiera, kierownik sprzedaży PCG w Szczecinie. – Zrealizowany właśnie drugi etap osiedla to elegancki czteropiętrowy budynek położony przy brzegu jeziora Dąbie. Mieszkania cieszą się zainteresowaniem, a wysoki standard, aktualne promocje i pięknie zaaranżowane otoczenie osiedla przekonują tych, którzy spotkają się z nami na terenie inwestycji – dodaje Małgorzata Przepiera. 

Wokół budynków deweloper wykonał kompletne zagospodarowanie terenu, od pięknej roślinności, przez małą architekturę i siłownię zewnętrzną, po rewitalizację nadbrzeża jeziora znajdującego się przy osiedlu. Na dachach budynków przygotowane zostały dostępne dla mieszkańców tarasy z widokiem na wodę i najbliższą okolicę. Na osiedlu są też dwa lokale usługowo-handlowe, w jednym z nich zaplanowana jest kawiarnia lub restauracja przy jeziorze. PCG zadbało także o mniejszych sąsiadów – przy brzegu stanął Ptasi Bufet ze zdrową karmą dla ptaków. 

Pierwszy etap inwestycji Victoria Apartments został zrealizowany wiosną 2022 r. i obejmował łącznie 43 lokale w dwóch budynkach, wykonane z dbałością o wysoką jakość zarówno mieszkań jak i części wspólnych. Funkcjonalne układy apartamentów powstały na bazie ponad 30-letniego doświadczenia inwestora – firmy PCG z Wrocławia – w branży deweloperskiej. Dzięki temu każde mieszkanie można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb: dla singla, pary, rodziny z dziećmi, czy pod wynajem lub jako second home. 

Spółka PCG rozpoczęła budowę osiedla Victoria Apartments w 2020 roku, wchodząc tym samym na rynek deweloperski w Szczecinie. PCG buduje obecnie także osiedle Scala Park w Legnicy, inwestycję Nowe Podzamcze w Wałbrzychu oraz osiedle Lavor w Jaworze.

Omnie Katarzyna Maciak