Garaż na Okęciu dopiero od sierpnia

Możliwość komentowania Garaż na Okęciu dopiero od sierpnia została wyłączona, 08/07/2011, przez␣, w␣finanse, infrastruktura, inwestycje, lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Garaż przesiadkowy w al. Krakowskiej stoi gotowy od wielu tygodni. Jednak dopiero teraz urzędnicy przypomnieli sobie o potrzebie zainstalowania sygnalizacji świetlnej. W ten sposób kierowcy, którzy dojeżdżają na Okęcie spod Warszawy nie mogą jeszcze pozostawiać na parkingu swoich samochodów.

Spore zamieszanie powstało również przy nowej pętli autobusowej. Autobusy muszą zawracać na małych uliczkach, a pasażerowie kursują między przystankami.

Mimo oficjalnych deklaracji oddania garażu do użytku w czerwcu, zaczęła obowiązywać nowa data: koniec sierpnia. Trzeba wytyczyć dodatkowy pas ruchu dla kierowców wjeżdżających na parking, należy również zainstalować sygnalizację świetlną.

Inwestycja była realizowana od 2009 r. Na kolejne parkingi przesiadkowe stolica dostanie dofinansowanie z Unii Europejskiej. Będzie to 43,6 mln zł.

 

Źródło: gazeta.pl

 

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.