Elegancka Wilda

Elegancka Wilda
Możliwość komentowania Elegancka Wilda została wyłączona, 23/11/2012, przez␣, w␣kredyty, Małe M, marketing nieruchomości, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, regiony, sprzedaż, Uncategorized, wielkopolskie

Spółka Family House rozpoczęła proces przekazywania kluczy do mieszkań, które powstały w inwestycji PERŁA, przy ul. Kosińskiego w Poznaniu. Tym samym poznańska Wilda nabrała nowego wyglądu i już niedługo wzbogaci się o kolejnych mieszkańców.

Deweloper znany z terminowości swoich inwestycji, może do listy zrealizowanych przedsięwzięć dopisać kolejny  budynek wielorodzinny PERŁA. W inwestycji powstały 94 mieszkania w tym kawalerki o powierzchni około 37 m kw., lokale dwupokojowe o metrażu od 36 do 57 m kw. i trzypokojowe około 70 m kw. Parter nieruchomości w całości został przeznaczony na lokale handlowo-usługowe. Większa jego powierzchnia została już wynajęta pod sklep spożywczy „Fresh market”, który charakteryzuje się bogatym wyborem świeżych produktów, sałatek i dań gotowych. Można w nim także zapłacić rachunki, kupić kupon Lotto czy doładować telefon komórkowy. Tym samym przyszli mieszkańcy PERŁY będą mogli zrobić zakupy bez wychodzenia z budynku. W podziemiu znajduje się hala garażowa.
Prace budowlane rozpoczęły się w maju 2011 roku. Spółka, która dysponuje własnym parkiem maszynowym i jest generalnym wykonawcą wszystkich swoich inwestycji, zakończyła budowę zgodnie z zaplanowanym wcześniej terminem. – Ten projekt to było dla nas coś zupełnie nowego. Od razu nam się spodobała koncepcja Pana Piotra Barełkowskiego, ale wiedzieliśmy że, aby ją zrealizować będzie potrzeba więcej czasu, niż na inne inwestycje. Klienci jednak byli w stanie poczekać na mieszkanie około półtora roku. W końcu nadszedł ten czas, że mogą odebrać klucze – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes zarządu Family House.
Odbiór własnego M to ważna chwila dla każdego. Deweloper dopełnia zatem wszelkich starań, aby cały proces, zakończony podpisaniem protokołu, odbywał się sprawnie. Co ważne, każdy może skorzystać z pomocy specjalisty, który oceni czy wszystko zostało wykonane zgodnie ze standardem wykończenia. A wszystko po to, aby klient był w pełni zadowolony.
Wszystkie mieszkania w budynku zostały już sprzedane. Projekt cieszył się bowiem dużym zainteresowaniem od samego początku. Wynikało to przede wszystkim z atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta i korzystnej ceny mieszkań. Co więcej znając już poprzednie inwestycje dewelopera, klienci mogli być pewni co do wysokiego standardu wykończenia lokali.
Należy zaznaczyć, że PERŁA to funkcjonalny i nowoczesny budynek wielorodzinny, który komponuje się z otoczeniem, a dzięki swojej oryginalnej architekturze, odświeża wygląd poznańskiej Wildy. Nietypowa bryła budynku, przeszklenia oraz efektowna fasada, łączą w sobie dynamikę i elegancję. – Główny korpus budynku z ceglanymi elementami ozdobiony został wykuszami (od strony północnej) i balkonami (od strony południowej). Oficyna zaprojektowana jest w formie białej kurtyny tak, aby zielone podwórza były jasne a wgląd do mieszkań chroniony – mówi Piotr Barełkowski, autor projektu. Ten jeden z najbardziej znanych poznańskich architektów, jest autorem m.in. takich obiektów jak Stary Browar czy Terminal Ławica. – Pan Piotr stworzył przepiękny projekt przy realizacji którego należało zwrócić szczególną uwagę na materiały i detale, które tworzą charakter tego budynku. Myślę, że bez nadużycia mogę powiedzieć, że na mapie poznańskich inwestycji, PERŁA jest jedyna w swoim rodzaju – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska.
PERŁA to nie pierwszy projekt spółki w tej części Poznania. Przy ul. Roboczej, Family House pod koniec 2009 roku oddało do użytku kamienicę. Dzięki kolejnej inwestycji o ciekawym zamyśle architektonicznym, Wilda ma szansę nabrać nowego oblicza i charakteru.
Koniec roku zapowiada się dla Family House bardzo pracowicie. Oprócz zakończenia PERŁY, w grudnia spółka przekaże klucze do 132 mieszkań, które powstały w ramach II etapu Osiedla Leśnego IV w Czapurach. Jeszcze w tym roku ruszy budowa najnowszej poznańskiej inwestycji dewelopera. Przy skrzyżowaniu ulicy Bosej z ulicą Myśliwską powstanie budynek wielorodzinny TOPAZ.

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.