Dzień Otwarty w Hevelii

Dzień Otwarty w Hevelii
Możliwość komentowania Dzień Otwarty w Hevelii została wyłączona, 25/03/2015, przez␣, w␣lokalne, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Poszukujący mieszkania na Grunwaldzie najbliższą sobotę powinni zarezerwować sobie na zwiedzanie Hevelii. Tego dnia inwestycja otworzy swoje podwoje dla zainteresowanych lokalami w zrealizowanym już osiedlu. Będzie to również okazja by zobaczyć nowe mieszkanie pokazowe i na miejscu skorzystać z porad specjalistów od  aranżacji wnętrz.

 Hevelia_001

Hevelia to pierwszy poznański projekt Unidevelopment S.A., prowadzony we współpracy z lokalnym partnerem firmą Monday Development. Osiedle zostało oddane do użytku w zeszłym roku, a otoczenie inwestycji jest już w pełni zagospodarowane. Deweloper przygotował też nowe mieszkanie pokazowe  –  Większość mieszkań w inwestycji znalazła już nabywców, ale wciąż są jeszcze dostępne atrakcyjne lokale. Zachęcamy poznaniaków by przyszli w najbliższą sobotę i wybrali mieszkania dla siebie, a my im pomożemy w ciekawy sposób zaaranżować wymarzone M – mówi Iwona Chmielewska, wicedyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Monday Development. – Naszą inwestycję doceniło już 150 rodzin, które zamieszkały w Hevelii. To dla nas swoisty komplement. – dodaje. Prócz porad specjalistów z zakresu projektowania wnętrz, deweloper przygotował również specjalny rabat dla odwiedzających. Wszyscy, którzy w najbliższą sobotę zawitają na osiedle mogą liczyć na 5 proc. rabat na mieszkanie. Inwestycja udostępniona zostanie zwiedzającym 28 marca w godzinach od 10 do15.

Hevelia_002

Osiedle Hevelia to kompleks sześciu budynków wielorodzinnych, w których znalazły się mieszkania o powierzchni od 24 do 93 m.kw. Deweloper oferuje lokale w cenie już od 6.400 zł za mkw. Wszystkie, na życzenie klienta, dostępne są w wariancie wykończenia pod klucz. Na szczególną uwagę zasługują te mieszkania, które położone są w budynkach wewnątrz osiedla, albowiem roztacza się z nich widok na pobliski park. Warto dodać, że cała inwestycja wyposażona została w nowoczesne windy, a pod budynkami znalazła się hala garażowa. Ponadto na terenie inwestycji jest wewnętrzny, zielony dziedziniec z  placem zabaw.

Osiedle Hevelia położone jest na skraju terenów zielonych i zaprojektowane zostało z myślą o tych, dla których ważne jest otoczenie przyrody oraz bliskość szkół, przedszkoli i usług towarzyszących. Kameralny kompleks mieszkaniowy doskonale wpisuje się w niską i mało zagęszczoną okoliczną zabudowę. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej można w prosty i szybki sposób dojechać do centrum. Ciekawostką jest fakt, że w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji  znajduje się Obserwatorium Astronomiczne UAM.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych