Dzień Otwarty na osiedlu Grzegórzecka 77

Dzień Otwarty na osiedlu Grzegórzecka 77
Możliwość komentowania Dzień Otwarty na osiedlu Grzegórzecka 77 została wyłączona, 22/09/2022, przez␣, w␣Uncategorized

Firma deweloperska Develia zaprasza na Dzień Otwarty na osiedlu Grzegórzecka 77, które powstaje w centralnej części Krakowa, na Grzegórzkach. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 24 września, w godzinach 10:00-15:00 w Biurze Sprzedaży przy ul. Grzegórzeckiej 77. To doskonała okazja do zapoznania się z inwestycją i ofertą mieszkań powstających w nowym etapie oraz obejrzenia lokalu.

W sprzedaży znajduje się 85 mieszkań z nowego, VII etapu osiedla. W trakcie spotkania będzie możliwość zarezerwowania wybranego lokalu. Osoby, które się na to zdecydują, otrzymają gwarancję stałej ceny, co przy wysokiej inflacji jest bardzo istotne. W tej inwestycji ceny zaczynają się od 13 300 zł za m kw.

– Organizujemy dzień otwarty dla osób szukających swojego wymarzonego miejsca do zamieszkania oraz klientów inwestujących w nieruchomości. Każdy, kto odwiedzi nas tego dnia, będzie mógł zapoznać się z atutami osiedla Grzegórzecka 77, w czym pomogą doradcy ds. nieruchomości. Porad w zakresie zdobycia finansowania na zakup mieszkania udzielą eksperci kredytowi, a o wykończeniu wnętrz pod klucz opowiedzą architekci z pracowni Galerie Venis. Na wydarzenie zapraszamy całe rodziny. Dzieci pozostaną pod troskliwą opieką profesjonalnych animatorów. Dla wszystkich przygotujemy również poczęstunek – podkreśla Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży Develia S.A.

Osiedle Grzegórzecka 77 to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort mieszkania blisko centrum Krakowa. Inwestycja realizowana jest w odległości zaledwie 2 km od Rynku Głównego. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli wygodnie korzystać z rozwiniętej infrastruktury handlowej, usługowej i edukacyjnej. Osoby ceniące aktywny wypoczynek ucieszy bliskość terenów rekreacyjnych – Bulwary Wiślane znajdują się zaledwie 230 m od osiedla. W pobliżu zlokalizowane są także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz ważny węzeł komunikacyjny Krakowa – Rondo Grzegórzeckiego.

Projekt charakteryzuje się nowoczesną architekturą. Podstawowym elementem wyróżniającym osiedle będzie oryginalna, kaskadowa zabudowa. Przestrzenie wspólne między budynkami urozmaicą alejki spacerowe, zróżnicowana roślinność oraz place zabaw, tworzące przyjazne miejsce dla odpoczynku i rekreacji. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz mieszkań – od ustawnych kawalarek do kilkupokojowych lokali o powierzchni do 94 m kw. Powierzchnię dodatkową będą stanowić duże balkony i tarasy na wyższych kondygnacjach oraz ogródki przypisane do mieszkań na parterze. W inwestycji przewidziano również ogólnodostępny parking, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Więcej informacji o inwestycji: https://develia.pl/pl/mieszkania/krakow/grzegorzecka-77/ 

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 103 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości. 

Omnie Katarzyna Maciak