Drzwi Otwarte na osiedlu Zielone Rabowice II

Drzwi Otwarte na osiedlu Zielone Rabowice II
Możliwość komentowania Drzwi Otwarte na osiedlu Zielone Rabowice II została wyłączona, 06/08/2019, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

W najbliższą sobotę, 10 sierpnia deweloper Greenbud organizuje dla wszystkich zainteresowanych Drzwi Otwarte na budowanym osiedlu Zielone Rabowice II. W godz. 10-14 klientom zostaną zaprezentowane trzy etapy inwestycji w gminie Swarzędz. 

Organizowane przez dewelopera Drzwi Otwarte to okazja, żeby spotkać się ze specjalistami z biura sprzedaży Greenbud Development, zapytać o szczegóły oferty oraz sprawdzić czas dojazdu z miasta do nowego domu. – Przyjeżdżając do Rabowic, klient doceni lokalizację osiedla Zielone Rabowice II, tuż obok dwóch wielkopolskich miast. Naszą inwestycję rozwijamy kompleksowo, dbając też o wewnętrzne, oświetlone alejki. Pierwszy, już gotowy etap osiedla, potwierdza ten standard – mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development. Osiedle Zielone Rabowice II znajduje się 2 km od Swarzędza i 8 km od Poznania. 

Wizualizacja wnętrza

Podczas najbliższego weekendu będzie okazja poznać najchętniej wybierany dom 83 mkw., w zabudowie bliźniaczej. W każdym lokalu na parterze architekt zaproponował salon z kuchnią oraz toaletę. Piętro to zaplanowana przestrzeń na łazienkę oraz dwie lub trzy sypialnie, w zależności od wyboru klientów. Aktualnie Greenbud proponuje lokale w ramach IV etapu inwestycji Zielone Rabowice II. Sprzedaż domów z poprzednich etapów zakończyła się sukcesem. 

Omnie redakcja