Drzwi otwarte w Hevelii

Możliwość komentowania Drzwi otwarte w Hevelii została wyłączona, 16/04/2013, przez␣, w␣deweloperzy, Małe M, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

W najbliższy weekend swoje podwoje dla zwiedzających otworzy zlokalizowana na Grunwaldzie Hevelia. Poznaniacy będą mieli okazję zobaczyć jak od wewnątrz wygląda budowa osiedla oraz na miejscu skorzystać z porad specjalistów w zakresie sfinansowania zakupu i zaprojektowania wymarzonego mieszkania.

Hevelia_01 

Budowa osiedla Hevelia posuwa się bardzo szybko. Część budynków osiągnęła już wysokość ostatniej, czwartej kondygnacji. Podczas Dni Otwartych zwiedzający będą mogli wejść na budowę i z bliska sprawdzić jak wygląda zaawansowanie prac. – Wiosenny weekend to doskonały czas, aby przybliżyć się do realizacji marzeń o własnym mieszkaniu. Warto wykorzystać go, aby zapoznać się zarówno z walorami lokalizacji Hevelii, układem budynków jak i w spokojnej atmosferze porozmawiać o wszystkich istotnych kwestiach związanych z zakupem. Zapraszamy również Poznaniaków, by zobaczyli jak wygląda budowa naszego osiedla od kuchni. – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development.

 Podczas drzwi otwartych Hevelii do dyspozycji klientów będą doradcy, którzy pokażą układy mieszkań, opowiedzą o standardzie wykończenia lokali i oprowadzą po inwestycji. Na miejscu odwiedzający będą mogli również skorzystać z porad doradcy kredytowego, oraz projektanta wnętrz, który podpowie jak w najlepszy sposób zaaranżować wymarzone M. Biuro sprzedaży i osiedle udostępnione zostanie zwiedzającym w sobotę i niedzielę w godzinach od 10 do16.

Hevelia_02

W kompleksie mieszkaniowym  znajdą się 174 lokale o powierzchni od 24 do 93 m.kw., dostępne w cenie już od 6.100 zł brutto za m.kw. Większości lokali stanowić będą mieszkania 2- i 3-pokojowe, wszystkie z balkonami. Pod całą inwestycją znajduje się podziemna hala garażowa. Na szczególną uwagę zasługują budynki położone wewnątrz osiedla, ponieważ na ostatnich kondygnacjach znajdą się w nich mieszkania z prywatnymi tarasami dachowymi. Wszystkie sześć budynków wyposażonych zostanie w nowoczesne windy, a do części wewnętrznego dziedzińca przewidywana jest kontrola dostępu. Deweloper w  tej strefie, w otoczeniu zieleni, zrealizuje również plac zabaw.

Osiedle Hevelia położone jest na Grunwaldzie, na skraju terenów zielonych, w których powstanie park miejski. Kameralny kompleks mieszkaniowy doskonale wpisuje się w niską i mało zagęszczoną okoliczną zabudowę. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej można w prosty i szybki sposób dojechać do centrum. Ciekawostką jest fakt, że w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji  znajduje się Obserwatorium Astronomiczne UAM.

Hevelia to obecnie jeden z największych kompleksów mieszkaniowych budowanych w Poznaniu, który powstaje dzięki współpracy firm Monday Development i Unidevelopment.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych