Dom Development rusza ze sprzedażą nowych inwestycji

Dom Development rusza ze sprzedażą nowych inwestycji
Możliwość komentowania Dom Development rusza ze sprzedażą nowych inwestycji została wyłączona, 27/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, sprzedaż, Targówek, Warszawa

Dom Development S.A., rozpoczyna sprzedaż kolejnej nowej inwestycji. Osiedle Moderna powstanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Targówek – u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej, Łącznie na osiedlu powstanie około 750 mieszkań.

Nazwa inwestycji nawiązuje do jej charakterystycznej nowoczesnej estetyki. Osiedle Moderna będą stanowić budynki wielorodzinne 4, 5 i 12 – piętrowe realizowane w czterech etapach. W pierwszym etapie powstaną 3 budynki z 167 mieszkaniami. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to II kwartał 2017 roku.

W pierwszym etapie w trzech budynkach zaplanowano 167 mieszkań, z których każde będzie miało loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze – przydomowe ogródki w cenie mieszkania. Ceny za mkw. kształtują się od 6730 do 7600 zł.

Więcej informacji o najnowszych inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: materiały prasowe dewelopera

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.