Dobry Design 2015 dla SaphirKeramik™

Dobry Design 2015 dla SaphirKeramik™
Możliwość komentowania Dobry Design 2015 dla SaphirKeramik™ została wyłączona, 19/12/2014, przez␣, w␣architektura i design, Facebook, marketing nieruchomości

Celem konkursu Dobry Design, organizowanego przez redakcję dwumiesięcznika „Dobrze Mieszkaj” oraz portal Dobrzemieszkaj.pl jest wyróżnienie najlepszych na polskim rynku rozwiązań z branży wyposażenia wnętrz. Jury przeglądu złożone z niezależnych ekspertów świata architektury oraz designu już po raz czwarty wybrało laureatów – najlepsze na polskim rynku produkty, wyróżniające się w swoich kategoriach. W jednej z nich – Przestrzeń Łazienki – wyroby sanitarne z ceramiki i innych materiałów bezkonkurencyjny okazał się SaphirKeramik™ marki Laufen, zdobywając tytuł Dobry Design 2015.

SaphirKeramik™

Gładka powierzchnia, wyraźnie zarysowane kontury oraz ekstremalnie cienkie ścianki ceramiki to cechy materiału SaphirKeramik™ docenianie przez projektantów oraz użytkowników na całym świecie. Ten lśniąco biały materiał, powstał w wyniku innowacyjnego połączenia domieszki korundu z surowcem krzemionkowym. Efektem wieloletnich badań specjalistów marki Laufen jest materiał dający nieograniczone możliwości projektowania różnych kształtów ceramiki. Do tej pory został on zastosowany w dwóch kolekcjach: Kartell by Laufen oraz Living Square.

 Uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców odbyło się 10 grudnia podczas Forum Dobrego Designu w Warszawie.

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.