Dni Otwarte w Aurec Home już 22 października!

Dni Otwarte w Aurec Home już 22 października!
Możliwość komentowania Dni Otwarte w Aurec Home już 22 października! została wyłączona, 20/10/2022, przez␣, w␣Uncategorized

Szukasz komfortowego mieszkania, w którym możesz zamieszkać „od zaraz”? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Aurec Home, międzynarodowy deweloper z sukcesami inwestycyjnymi na rynkach europejskich, zaprasza na Dni Otwarte w inwestycji Miasteczko Jutrzenki. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje i promocje — m.in.: wizyta na budowie, mieszkanie pokazowe i rabaty do 80.000 zł na wybrane mieszkania. Sprawdź koniecznie – 22 października ul. Jutrzenki 111A w Warszawie.

Deweloper Aurec Home z okazji zbliżającego się końca realizacji III etapu inwestycji Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanej na warszawskich Włochach zaprasza wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania na sobotę pełną wrażeń.

Dni Otwarte w Aurec Home to doskonała okazja, by znaleźć wymarzone mieszkanie. Będziesz miał możliwość porozmawiać z ekspertami rynku nieruchomości, uzyskać profesjonalne doradztwo w sprawie zakupu mieszkania, poznać zalety zielonego osiedla Miasteczko Jutrzenki, zobacz przebieg budowy, a także mieszkanie pokazowe.

Czeka na Ciebie wiele promocji m.in.: rabaty do 80.000 zł na wybrane mieszkania. Poznasz korzyści płynące z zakupu mieszkania w systemie płatności 20/80, zapoznasz się z ofertą Home Planer, która kompleksowo wykańcza wnętrza oraz zasięgniesz konsultacji w sprawie kredytu u doradcy finansowego.

Dni Otwarte w Aurec Home już 22 października! 

Dlaczego Aurec Home?

Marzy Ci się komfortowe, własne „M” w konkurencyjnej cenie? Deweloper Aurec Home kreuje atrakcyjną i bezpieczną przestrzeń do życia, łącząc funkcje mieszkalne, usługowe i rekreacyjne.

Bezpłatne strefy Aurec Active

Lubisz zacząć dzień od aktywności sportowej? Deweloper w trosce o zdrowie mieszkańców tworzy strefy aktywności Aurec Active, w których znajdują się m.in.: plenerowa siłownia czy sale fitness i pilates – dostępne tylko dla lokatorów o każdej porze dnia i roku. Na terenie osiedla Miasteczko Jutrzenki znajdziesz także zielone ścieżki spacerowe, edukacyjne place zabaw dla najmłodszych, prywatne szklarnie do uprawy ziół i warzyw oraz strefy relaksu ulokowane na dachach budynków.

Dni Otwarte w Aurec Home już 22 października! 

Wyjątkowa oferta promocyjna

Chcesz upolować mieszkanie w skandalicznie niskiej cenie? Nie może Cię zabraknąć na Dniach Otwartych inwestycji Miasteczko Jutrzenki. Czekają na Ciebie rabaty cenowe aż do 80.000 zł na wybrane mieszkania oraz bon lojalnościowy – 1% do rabatu za polecenie klienta.

Deweloper Aurec Home wszystkie inwestycje realizuje ze środków własnych, dlatego oferuje różne możliwości zakupu mieszkania: za gotówkę, kredyt lub z pomocą korzystnego systemu finansowania 20/80. W tym przypadku wymagana jest zaledwie 20-procentowa przedpłata, pozostałe 80% można opłacić, gdy mieszkanie będzie gotowe.

Mieszkania wysokiej jakości o różnorodnym metrażu

W Aurec Home dla każdego coś miłego. W aktualnej ofercie sprzedaży nabywcy mają do wyboru przestronne kawalerki od 38 m2, komfortowe lokale dwupokojowe 44 m2, a także duże mieszkania trzy i czteropokojowe do 90 m2. Lokale mają przemyślane rozkłady, w których znajdą się takie rozwiązania jak: okno w części kuchennej, przestrzeń na przechowywanie, czy bardzo cenione — duże balkony. Mieszkania z etapu III zostaną oddane do użytku już w 2 kwartale 2023 roku. Deweloper gwarantuje odbiór mieszkania w ustalonym terminie.

Bogata infrastruktura handlowo-usługowa

Wszystkie inwestycje Aurec Home budowane są zgodnie z ideą 15-minutowego miasta. Co oznacza, że osiedle Miasteczko Jutrzenki posiada bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. Sklepy spożywcze i lokale usługowe pozwolą Ci szybko zrobić zakupy. Kawiarnie i restauracje umilą spędzanie czasu wolnego i budowanie relacji sąsiedzkich. Ponadto w bliskiej okolicy osiedla Miasteczko Jutrzenki znajdują się dwa duże centra handlowe – CH Blue City i Atrium Reduta oraz stacja WKD Raków.

Ekologiczne rozwiązania

Deweloper Aurec Home na wszystkich osiedlach stosuje innowacyjne, ekologiczne rozwiązań, które podnoszą komfort życia i sprzyjają ochronie środowiska naturalnego.

Wszystkie inwestycje realizujemy zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju. Instalujemy w budynkach patenty oszczędzające energię, m.in.: panele fotowoltaiczne, wentylację mechaniczną, gruntowe wymienniki ciepła czy odzysk wody deszczowej. Ponadto ławki solarne i miejsca parkingowe z ładowarkami do samochodów elektrycznych. Rozwiązania te pozwalają mieszkańcom oszczędzać na comiesięcznych opłatach – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Potwierdzeniem innowacyjnych działań dewelopera oraz wysokiej pozycji na rynku nieruchomości jest podwójne wyróżnienie w prestiżowym konkursie Builder Awards 2021. Aurec Home otrzymał nagrodę „Budowlana Firma Roku 2021”, a Shraga Weisman, jej prezes i współzałożyciel tytuł „Osobowość branży 2021”.

Mieszkania pod klucz od Aurec Home

Aurec Home jako nowoczesny deweloper oferuje mieszkanie w standardzie pod klucz, czyli takie, do którego można się od razu wprowadzić. Korzystając z takiej oferty, oszczędza czas i pieniądze. Nie musisz odwiedzać marketów budowlanych i szukać ekipy remontowej. Nad przebiegiem i jakością prac wykończeniowych czuwają eksperci Aurec Home. Możesz także skorzystać ze specjalnej oferty pakietów wykończeniowych przygotowanych we współpracy z renomowaną firmą Home Planer, która kompleksowo wykańcza wnętrza w inwestycjach Aurec Home.

Profesjonalne doradztwo kredytowe

Podczas Dni Otwartych nie zabraknie także doradców kredytowych, którzy przedstawią Ci propozycje kilkunastu banków dotyczące finansowania zakupu nieruchomości. Firma Notus Finanse gwarantuje otrzymanie kredytu na najlepszych warunkach. Ponadto klienci mają gwarantowaną pomoc ekspertów na każdym etapie ubiegania się o kredyt.

Dni Otwarte w Miasteczku Jutrzenki cieszą się dużym zainteresowaniem. Podczas ostatniego wydarzenia osiedle odwiedziło blisko 100 osób! Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się oferty promocyjne na zakup mieszkania i duże upusty cenowe. Sprawdź koniecznie. Czekamy na Ciebie 22 października 2022 r. w godzinach 10:00-16:00 w inwestycji Miasteczko Jutrzenki ul. Jutrzenki 111A w Warszawie.

Omnie Katarzyna Maciak