Dni otwarte osiedla Gdańska

Dni otwarte osiedla Gdańska
Możliwość komentowania Dni otwarte osiedla Gdańska została wyłączona, 13/07/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Gdańska – nadmorska inwestycja trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort jest już gotowa do odbiorów. W weekend 23 i 24 lipca inwestor zaprasza wszystkich zainteresowanych na dni otwarte osiedla. Wstęp wolny. 

Gdańska to klimatyczna inwestycja zrealizowana w dzielnicy Brzeźno, w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Trójmiasta, gdzie już w XIX wieku zaczął rozwijać się nadmorski kurort. Szeroka, piaszczysta plaża, molo, z którego można podziwiać widoki na wybrzeże oraz bujna zieleń to charakterystyczne elementy tutejszego krajobrazu. Invest Komfort postanowił zrealizować inwestycję w cichej okolicy, oddalonej od skupisk turystów. Dzięki temu na osiedlu panuje spokojna atmosfera, która sprzyja codziennemu relaksowi. Ważnym walorem tej lokalizacji jest także sprawny dojazd do centrum i innych dzielnic metropolii.

Klimat nadmorskiego kurortu Brzeźna był inspiracją dla architektów z ROARK Studio. Cztery niewysokie i estetyczne budynki zostały wkomponowane w otoczenie tak, by stworzyć przyjazne, zielone osiedle. W ramach inwestycji zrealizowano słoneczne mieszkania od 2 do 4 pokoi i metrażu od 40 do 117 mkw. 

Celem zarówno inwestora, jak i architektów było umożliwienie mieszkańcom pogodzenia celów zawodowych z życiem rodzinnym i swobodną realizacją pasji, bez względu na wiek. Sprzyjają temu osiedlowe udogodnienia. Wśród nich znalazł się prywatny, bogato wyposażony fitness oraz przytulna sala klubowa. Dużo uwagi poświęcono również przestrzeni zielonej, która ma służyć przede wszystkim wypoczynkowi i rekreacji. Architekci krajobrazu w projekcie uwzględnili m.in. ścieżki spacerowe, ławki i hamaki. Dla najmłodszych powstał kącik edukacyjno – przyrodniczy z karmnikiem dla ptaków oraz rozbudowany plac zabaw. Na dachu fitnessu znajduje się z kolei ogród owocowy ze smakami lata – malinami, jeżynami, borówkami i truskawkami. 

Dni otwarte Gdańskiej odbędą się w sobotę i niedzielę, w godzinach 10:00 – 15:00. Na miejscu dostępni będą przedstawiciele Działu Sprzedaży Invest Komfort, którzy zaprezentują ofertę i odpowiedzą na wszystkie pytania. Na gości czeka drobny poczęstunek, a dla najmłodszych przygotowano dodatkowo kącik zabaw. W programie znalazło się także wspólne sadzenie roślin w owocowym ogrodzie. 

Omnie Katarzyna Maciak