Develia zaprasza na Dzień Otwarty w inwestycji Centralna Park

Develia zaprasza na Dzień Otwarty w inwestycji Centralna Park
Możliwość komentowania Develia zaprasza na Dzień Otwarty w inwestycji Centralna Park została wyłączona, 16/11/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

W sobotę 19 listopada Develia zaprasza na Dzień Otwarty na krakowskim Osiedlu Centralna Park. W godzinach 10:00–15:00 wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z inwestycją i obejrzeć gotowe mieszkania w ramach zakończonych etapów budowy. Nie zabraknie ofert specjalnych  – rabaty na wybrane mieszkania sięgają nawet 71 tys. zł. 

Podczas Dnia Otwartego mieszkania będzie można zarezerwować już od 7 650 zł za m kw. Wszyscy chętni będą mogli zasięgnąć porad doradców oraz ekspertów kredytowych, a także w zakresie wykończenia wnętrz pod klucz. W trakcie wydarzenia przewidziano również poczęstunek oraz atrakcje dla dzieci, o które zadbają profesjonalni animatorzy.

Osiedle Centralna Park powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Takie położenie gwarantuje przyszłym mieszkańcom szereg udogodnień. Rynek Główny oddalony jest od inwestycji zaledwie o 5,5 km, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe M1. W pobliżu zlokalizowane są przystanki autobusowe i tramwajowe, a sprawny wyjazd z miasta zapewniają droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 79.

Szybki dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej czyni projekt Centralna Park atrakcyjnym pod kątem inwestycyjnego zakupu mieszkania na wynajem. W przyszłości mieszkańcy będą mogli dodatkowo skorzystać z nowej linii tramwajowej wzdłuż ulicy Nowohuckiej, łączącej Płaszów z Mistrzejowicami – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A. 

Rodziny z dziećmi oraz miłośnicy aktywnego trybu życia docenią bliskie położenie jednego z największych krakowskich parków: 60-hektarowego Parku Lotników Polskich z kilometrami alejek spacerowych, ścieżek rowerowych, a także placami zabaw i skate parkiem. 

W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania o zróżnicowanych rozkładach i metrażach od 32 do 82 m kw. Do wszystkich przypisane są balkony, tarasy lub ogródki. W ramach inwestycji powstanie również podziemny garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi oraz naziemne stanowiska parkingowe. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również plac zabaw, plenerowa siłownia oraz zewnętrzne stojaki na rowery. 

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 101 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości. 

Omnie Katarzyna Maciak