Czas na energo-oszczędność

Czas na energo-oszczędność
Możliwość komentowania Czas na energo-oszczędność została wyłączona, 28/03/2011, przez␣, w␣domy, ECO, Kraków, sprzedaż

Czas na energooszczędność

Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań wspólnie z Małopolskim Centrum Edukacji Budowlanej zorganizowały seminarium zatytułowane „Budownictwo Energooszczędne: prawo, praktyka, a rzeczywistość”.

Podczas konferencji, która odbyła się w dniach 18-19 marca w Krakowie zaprezentowany został najnowszy projekt firmy Wawel Service „Dom dla Każdego”.

W marcu tego roku rozpoczęliśmy sprzedaż domów energooszczędnych w jednej
z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych obecnie technologii. Pomysł realizujemy we współpracy z firmą Viessmann, M3 System, PRO-Eco oraz biurem projektowym Archisystem.
W projekcie pod nazwą „Dom dla Każdego” oferujemy sprzedaż domu wraz z działką w cenie mieszkania
, tj. już od 360 tyś zł– mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

Energooszczędne domy to odpowiedź firmy na rosnące oczekiwania Klientów oraz przyjętą przez sejm ustawę o efektywności energetycznej. Projekt już cieszy się dużym zainteresowaniem, czego dowodem jest m.in. poruszenie tematu w Radiu Kraków. Audycji można posłuchać pod adresem:

https://www.freemind.superhost.pl/bartek/audycja_cut.mp3


Omnie Daniel Kosiński

Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.