Czarny Kamień w Szklarskiej Porębie

Czarny Kamień w Szklarskiej Porębie
Możliwość komentowania Czarny Kamień w Szklarskiej Porębie została wyłączona, 05/06/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, dolnośląskie, Headline, inwestycje, komercyjne, usługowe

Czarny Kamień Resort & SPA powstaje w Szklarskiej Porębie na bazie odrestaurowanej Villi Sylva z końca XIX wieku. Obiekt będzie miał cztery gwiazdki.

W hotelu mają się znaleźć 52 apartamenty, każdy z aneksem kuchennym i miejscem parkingowym. Czarny Kamień będzie również oferował swoim gościom: centrum SPA z basenem wewnętrznym i zewnętrznym, sauną parową i fińską, jacuzzi, dom lapoński, gabinety kosmetyczne i masażu, kapsułę młodości oraz siłownię. Ofertę uzupełniać będzie restauracja i kawiarnia, sala zabaw dla dzieci i zaplecze biznesowe z salą konferencyjną. Budowa hotelu ma zakończyć się w pierwszym kwartale 2016 roku.

Sprawdź ceny najmu powierzchni usługowej

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.