Codziennie jedno mieszkanie z dużym rabatem

Codziennie jedno mieszkanie z dużym rabatem
Możliwość komentowania Codziennie jedno mieszkanie z dużym rabatem została wyłączona, 18/07/2011, przez␣, w␣bez kategorii, inwestycje, mieszkaniowe, nieruchomości, sprzedaż, Warszawa

Każda osoba poszukująca okazyjnej możliwości zakupu mieszkania od dziś może skorzystać ze specjalnej akcji „Mieszkanie dnia”. Home Broker będzie codziennie, na dwa dni wystawiać na sprzedaż jeden lokal przeceniony średnio o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Warunkiem skorzystania z rabatu jest podanie danych do umowy w dniach jego prezentacji.

Specjalna akcja „Mieszkanie dnia” rusza już dziś. Oferta skierowana jest do wszystkich poszukujących okazyjnej możliwości zakupu nieruchomości. Uwaga! Obniżona cena będzie obowiązywała tylko przez dwa dni. Warunkiem skorzystania z atrakcyjnych warunków będzie szybkie podjęcie decyzji. Ze szczegółami oferty będzie się można zapoznać w dowolnym oddziale pośrednika oraz na stronie Home Broker na portalu społecznościowym facebook. – Korzystając z możliwości, jaką daje nam szeroka oferta rynku pierwotnego, postanowiliśmy codziennie wystawić na sprzedaż jedno mieszkanie w specjalnej cenie – mówi Rafał Liponoga, dyrektor zarządzający w Home Broker.

Cena „mieszkania dnia” może być obniżona nawet o 140 tys. zł. Przeciętnie upust będzie sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na sprzedaż będą wystawiane głównie lokale 2 i 3 pokojowe. – Osoba, która szuka mieszkania i przyjdzie do nas, będzie mieć pewność, że oferta, jaką otrzyma w ramach akcji jest faktycznie atrakcyjna. Znamy dobrze rynek, monitorujemy inwestycje deweloperskie i z oferty deweloperów jesteśmy w stanie wybrać perełki. Nie będą to okazje tylko z nazwy, jakich na rynku jest wiele – zapewnia Liponoga. Typowanie nieruchomości do programu za każdym razem będzie poprzedzone analizą rynku, cen w okolicy, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Cena będzie ponadto uwzględniać czas oczekiwania na odbiór lokalu.

Warunkiem skorzystania z oferty „Mieszkanie dnia” jest szybkie podjęcie decyzji. Chociaż opis lokalu będzie dostępny na facebook.com, najlepiej omówić propozycję z doradcą ds. nieruchomości w oddziale Home Broker, aby uniknąć sytuacji podjęcia nieprzemyślanej decyzji. Aby skorzystać z rabatu trzeba w ciągu dwóch dniu wystawienia oferty przekazać pośrednikowi dane do umowy. Liczy się kolejność zgłoszeń. W akcji prezentowane będą nieruchomości takich deweloperów jak: Rogowski Development, BRE.locum, Pekao Property, Breevast, LC Corp, Fadesa, Radius Projekt, Wawel Service, AW Inwest, BA-WA, czy PRIBO. Oferta specjalna dostępna będzie tylko w Home Broker. Pilotażowo program uruchamiany jest w Warszawie. Docelowo zostanie wprowadzony do innych miast.

Home Broker jest największym brokerem rynku pierwotnego w Polsce, współpracuje z ponad 250 deweloperami. W ofercie firmy są również mieszkania z rynku wtórnego i ofertę finansową 25 banków. Dodatkowo, doradcy dysponują dedykowanymi produktami finansowymi przeznaczonymi dla uczestników rynku nieruchomości, a także programem mieszkań z gwarantowanym najmem.

Omnie Jerzy Węglarz

PR Manager w Home Broker. Zajmuje się administrowaniem działań Public Relations w dziale analiz i komunikacji. Jest absolwentem uczelni Łazarskiego w Warszawie, część studiów spędził na Athens University of Economics and Business.