Central Park Ursynów nie tylko dla młodych

Central Park Ursynów nie tylko dla młodych
Możliwość komentowania Central Park Ursynów nie tylko dla młodych została wyłączona, 21/07/2015, przez␣, w␣architektura i design, Headline, marketing nieruchomości, miasta, Ursynów, Warszawa

Zapotrzebowanie na mieszkania w Warszawie wciąż rośnie. Inwestorzy starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, starają się jak najbardziej spersonalizować wygląd poszczególnych osiedli i skroić je na miarę potrzeb swoich klientów. Myli się jednak ten, kto uważa, że reklamowane jako „osiedle dla aktywnych”  Central Park Ursynów jest miejscem interesującym jedynie dla młodego nabywcy.

Wielu osobom, nazwa osiedla od razu skojarzy się z ważnym punktem na mapie Nowego Yorku. Podobnie jak Central Park w USA, tak też osiedle budowane przez Warszawskiego inwestora Marvipol, ma stać się wielkim terenem zielonym, przyjaznym spotkaniom towarzyskim, odpoczynkowi na łonie natury i aktywności fizycznej.

Mieszkanie dogodne dla podróżujących

Zdecydowany plus całej inwestycji stanowi jej lokalizacja. Według rankingu Domy.pl, Ursynów jest jednym z najchętniej wybieranych osiedli, na którym potencjalni nabywcy szukaliby mieszkania. Decyduje o tym odległość od wielu ważnych punktów na mapie miasta. Blisko na lotnisko. Jest. Bezproblemowy dojazd do centrum miasta. Jak najbardziej. Dostęp do szerokiej sieci komunikacyjnej? Nie ma problemu. To właśnie na Ursynowie mieszkańcy mają dostęp do największej ilości stacji metra. To wszystko sprzyja podróżowaniu, przyspiesza dojazdy do pracy, a nawet planowanie urlopów. Central Park Ursynów może okazać się szczególnie ciekawym miejscem dla osób zmuszonych do licznych wyjazdów biznesowych, również zagranicę.

Tereny przyjazne rodzinom

Rozplanowane na obszar 10 hektarów osiedle zainteresuje także rodziny z dziećmi. Rozległe tereny zielone pozwolą wychowywać swoje pociechy, zapewniając im od małego dostęp do natury. Liczne place zabaw i bogate w roślinność parki, pozwolą najmłodszym oderwać się od wszechogarniającego dostępu do technologii i zachęcą je do aktywności fizycznej. Nie zabraknie przedszkoli i szkół, które zaopiekują się dziećmi, gdy rodzice będą w pracy. Osiedle zachęca rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi poprzez liczne boiska do koszykówki, piłki nożnej czy tras rowerowych. W kwestii rowerów Marvipol podjął dodatkowe działania, inwestując w stacje rowerów miejskich Veturilo. Ekologiczny transport umożliwi mieszkańcom dotarcie do każdej części Warszawy i odkorkuje znacznie zatłoczone ulice miasta.

Nie tylko dla młodych

Choć nie da się ukryć, że mnogość terenów zielonych zachęca do aktywności fizycznej, nie oznacza to, że sport jest jedynym sposobem w jaki można z nich korzystać. Osoby będące na emeryturze z całą pewnością odnajdą w nich swoją własną prywatną oazę spokoju. Długie spacery czy pikniki pod gołym niebem nigdy nie były tak proste. Dodajmy do tego klimatyczne kawiarenki, a otrzymamy obraz miejsca sprzyjającego kontaktom towarzyskim i odpoczynkowi. W okolicy znalazło się miejsce na liczne sklepy, apteki i gabinety lekarskie. Central Park Ursynów choć zachęca do podróżowania, może również stanowić oddzielną enklawę, oferującą szeroki dostęp do kultury (kina, teatry), sportu (boiska, trasy rowerowe), zachęcając do życia rodzinnego, a w razie potrzeby zapewniając przestrzeń potrzebną do odpoczynku. Idealne miejsce do życia, dla osób szukając szerokiego wachlarza możliwości.

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.