Cavatina Holding z nowym szefem leasingu

Cavatina Holding z nowym szefem leasingu
Możliwość komentowania Cavatina Holding z nowym szefem leasingu została wyłączona, 06/07/2021, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Sebastian Suchodolski pokieruje leasingiem największego polskiego dewelopera biurowego. Cavatina Holding w przygotowaniu i realizacji ma obecnie projekty o powierzchni 350 tys. mkw., a jej celem strategicznym do końca 2025 r. jest osiągnięcie portfela 1 mln mkw. powierzchni najmu brutto. Deweloper w trakcie pandemii, od początku 2020 r. do marca 2021 r. podpisał umowy najmu na ponad 70 tys. mkw. powierzchni.Sebastian Suchodolski jest managerem z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych. Wcześniej między innymi stał na czele zespołu leasingowego Globalworth Poland, był też leasing managerem Griffin Real Estate. W Cavatina Holding pokieruje zespołem ds. leasingu odpowiedzialnym za pozyskanie i współpracę z najemcami w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku i Bielsku-Białej.

W ciągu zaledwie kilku lat wypracowaliśmy silną pozycję zwłaszcza w prężnie rozwijających się miastach regionalnych. Naszym strategicznym celem jest dojście na koniec 2025 r. do 1 mln mkw. powierzchni najmu brutto w portfelu. Dobrze wpisujemy się z projektami w lokalne potrzeby i uwarunkowania, o czym świadczą dotychczasowe wyniki najmu. Aktualnie w budowie lub przygotowaniu mamy ponad 350 tys. mkw. biur – to świetne wyzwanie dla zespołu leasingu i Sebastiana jako wiodącego managera.

– mówi Daniel Draga, Wiceprezes zarządu Cavatina Holding

Ogromnie się cieszę, że dołączyłem do zespołu Cavatina Holding w tak ważnym dla grupy momencie, kiedy przed leasingiem stoi dodatkowo zadanie działania na wyjątkowo dynamicznym i pełnym nowych wyzwań rynku. Cavatina jest obecnie najszybciej rozwijającą się firmą na polskim rynku biurowym, zwłaszcza w miastach regionalnych. Jej projekty mocno się wyróżniają, odważnie reagują na zmiany i kreują nowe oblicze polskich miast. Praca w tak dynamicznym środowisku to możliwość, z której musiałem skorzystać.

– mówi Sebastian Suchodolski, Head of Leasing, Cavatina HoldingCavatina Holding udowadnia, że jej inwestycje cieszą się uznaniem wśród najemców. Od początku 2020 r. do końca pierwszego kwartału 2021 r., Cavatina pozyskała najemców na ponad 70 tys. mkw. GLA nowoczesnej powierzchni biurowej. Wciąż trwają rozmowy z kolejnymi podmiotami. Deweloper oprócz stolicy, aktywnie działa w miastach regionalnych o dużym potencjale rozwoju, w których do mocno aktywnych i rosnących zaliczane są m.in. sektor IT i usług. W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Cavatina stała się partnerem dla firm z branż: medycznej, energetycznej, sprzedażowej, technologicznej, konsultingowej. Do grona najemców w Global Office Park w Katowicach, Tischnera Office w Krakowie, Palio Office Park w Gdańsku czy Carbon Tower we Wrocławiu dołączyły takie marki, jak ING Tech Poland, Sabre, Medicover, Tyréns, dr Eryk, Prostep AG, ACN czy Selsey.

Omnie redakcja