Budowa Villi Neptun dobiegła końca!

Budowa Villi Neptun dobiegła końca!
Możliwość komentowania Budowa Villi Neptun dobiegła końca! została wyłączona, 22/12/2021, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Dekpol Deweloper zakończył właśnie prace nad unikalnym projektem – Villą Neptun. Ten wyróżniający się kameralnością i nowoczesną architekturą kompleks zlokalizowany jest na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku, w pobliżu nadbałtyckich plaż i nabrzeża Martwej Wisły. Proces przekazywania kluczy nowym właścicielom rozpoczął się 15 grudnia. 

Obraz zawierający drzewo, zewnętrzne, roślina, ogród

Opis wygenerowany automatycznieInwestycja Villa Neptun na Wyspie Sobieszewskiej

Villa Neptun składa się z 2 budynków o niskiej, zaledwie 3-kondygnacyjnej zabudowie.  Łącznie w ramach inwestycji powstało 40 apartamentów o powierzchniach mierzących od 28 do 58 mkw. Projekt charakteryzuje się nowoczesną architekturą z dużą ilością przeszkleń, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz. Dodatkowo każdy z lokali posiada przestrzeń w postaci ogródka lub balkonu, stanowiącą doskonałe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu bez wychodzenia z domu. Na szczególną uwagę zasługują także tarasy o imponującej powierzchni blisko 100 mkw. należące do apartamentów z antresolą położonych na ostatnich kondygnacjach budynków. 

W ramach projektu zostały utworzone ogólnodostępne tereny wypoczynkowe ze starannie dobraną zielenią, ławkami i innymi elementami małej architektury, a z myślą o osobach zmotoryzowanych powstały naziemne miejsca postojowe. 

Obraz zawierający niebo, budynek, zewnętrzne, droga

Opis wygenerowany automatycznieInwestycja Villa Neptun

Villa Neptun znajduje się przy ul. Nadwiślańskiej, w pobliżu Przystani Tramwaju Wodnego nad brzegiem Martwej Wisły na Wyspie Sobieszewskiej. Obszar ten stanowi jeden z najciekawszych regionów Trójmiasta zarówno pod kątem walorów krajobrazowych, jak również pod względem dostępnej infrastruktury. Okolica ta słynie z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu, a na jej terenie znajdują się aż dwa rezerwaty: Ptasi Raj i Mewia Łacha. Co ważne, mieszkając w spokojnym otoczeniu przyrody, wcale nie trzeba rezygnować z wygód miasta – jazda samochodem do tętniącego życiem centrum Gdańska zajmuje jedyne 20 minut.

Połączenie komfortowego budownictwa z wyjątkową lokalizacją z mnóstwem możliwości do wypoczynku sprawia, że lokale oferowane w ramach Villi Neptun tworzą nie tylko doskonałe miejsce do zamieszkania na co dzień, ale również świetną okazję dla inwestorów planujących zakup apartamentu na wynajem – powiedział Sebastian Barandziak, Prezes Zarządu Dekpol Deweloper.

Generalnym wykonawcą inwestycji był Dekpol S.A., a za projekt odpowiadała pracownia Architonika – Projektowanie Architektoniczne Twardowski Marek. 

Omnie Katarzyna Maciak