Brytyjskie instytucje pomogą w uzyskaniu kredytu

Brytyjskie instytucje pomogą w uzyskaniu kredytu
Możliwość komentowania Brytyjskie instytucje pomogą w uzyskaniu kredytu została wyłączona, 19/08/2011, przez␣, w␣Europa, świat

Brytyjski bank Halifax oraz instytucja finansowa CreditExpert ruszyli dzisiaj z nowym programem adresowanym do klienta, który chce kupić pierwsze mieszkanie.

Oferta skierowana jest do tych, którzy uważają, że ich zdolność kredytowa jest zbyt niska, by uzyskać kredyt hipoteczny.

Mimo że Halifax ostatnimi czasy akceptuje 8 z 10 wniosków kredytowych, bank chce, aby osoby, których podania są odrzucane, wiedziały, jak poprawić swój profil finansowy.

Firmy proponują zatem członkostwo w CreditExpert. Tutaj oferowana jest pomoc grupy 15 ekspertów kredytowych, którzy zbadają przyczyny problemów z uzyskaniem kredytu.

Wszyscy klienci mogą korzystać z usług CreditExpert przez 30-dniowy okres próbny. Jeśli będą chcieli pozostać w programie, dostaną możliwość odpłatnego przedłużenia członkostwa.

 

 

Źródło: www.propertywire.com

Photo by Stephen McKay (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.