Biurowiec LPP w Gdańsku już gotowy

Biurowiec LPP w Gdańsku już gotowy
Możliwość komentowania Biurowiec LPP w Gdańsku już gotowy została wyłączona, 23/12/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Gdańsk, Headline, inwestycje, komercyjne

Biurowiec LPP jest już gotowy. Obiekt pochodzący z lat 1924-1927 został przebudowany i rozbudowany. Generalnym wykonawcą była firma Allcon Budownictwo. Budynek znajduje się przy ul. Łąkowej.

Prace przy biurowcu trwały 35 miesięcy. Budynek oferuje powierzchnię użytkową prawie 8,8 tys. mkw. rozlokowaną na sześciu kondygnacjach. Wszystkie prace musiały się odbywać pod ścisłym nadzorem konserwatora zabytków. Budynek został dostosowany do klasy A+. Wykonawca dobudował przeszkloną kawiarnię na dziedzińcu, przeszkloną antresolę na dachu oraz zmienił aranżację pomieszczeń. Zadbano również o modernizację przestrzeni wokół biurowca.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: urbanity.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.