Biedronka na Dworcu Centralnym

Biedronka na Dworcu Centralnym
Możliwość komentowania Biedronka na Dworcu Centralnym została wyłączona, 02/02/2015, przez␣, w␣handlowe, Headline, komercyjne, Śródmieście, Warszawa

Na Dworcu Centralnym w Warszawie na przełomie marca i kwietnia 2015 roku swój sklep ma otworzyć Biedronka.

Lokal ma zostać otwarty na antresoli zachodniej a jego powierzchnia wyniesie ponad 900 mkw. Obecnie sklepy sieci działają już na dworcach Kraków Główny i Warszawa Wschodnia, a wkrótce mają zostać uruchomione również na dworcach Wrocław Główny i Poznań Główny. W pierwszym kwartale 2015 roku na Dworcu Centralnym pojawią się też inni najemcy – w galerii wschodniej otwarta zostanie restauracja wegetariańska Bioway, a w galerii północnej salon fryzjerski.

W tym roku ma się również rozpocząć realizacja projektu estetyzacji Dworca Centralnego. Zakłada on wyburzenie szklanych kubików i budowę antresoli w holu głównym oraz modernizację nieremontowanych dotychczas podziemnych galerii (galeria zachodnia i część galerii północnej).

Sprawdź ceny najmu lokalów użytkowych

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.