Będziemy płacić podwójnie za śmieci

Będziemy płacić podwójnie za śmieci
Możliwość komentowania Będziemy płacić podwójnie za śmieci została wyłączona, 05/02/2013, przez␣, w␣Ekonomiczny dom, finanse

Jedynym sposobem aby temu zapobiec jest wypowiedzenie w odpowiednim czasie  dotychczasowej  umowy na wywóz odpadów. Od 1 lipca każda gmina w Polsce będzie odpowiedzialna za zagospodarowanie nieczystości komunalnych. Na razie wynikają z tego same problemy. Od 1 lipca wywozem śmieci w imieniu gminy zajmie się firma wybrana w przetargu. Gmina będzie pobierała od mieszkańców ustalone opłaty, które pozwolą na bieżące utrzymanie systemu odbioru odpadów.

W praktyce mieszkańcy nie będą mieli wpływu na to, kto i jak często będzie odbierać od nich śmieci. Czytelnicy DGP pytają często, co stanie się z ich dotychczasowymi umowami, które mieli podpisane z firmami śmieciowymi. Każdy mieszkaniec musi umowę sam wypowiedzieć. 

Źródło:

https://www.dziennik.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.