Arkadiusz Labudda nowym dyrektorem generalnym Hotelu Number One by Grano

Arkadiusz Labudda nowym dyrektorem generalnym Hotelu Number One by Grano
Możliwość komentowania Arkadiusz Labudda nowym dyrektorem generalnym Hotelu Number One by Grano została wyłączona, 21/03/2023, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Hotel Number One na Wyspie Spichrzów ma stać się najlepszym hotelem rodzinno-sportowym w Gdańsku. Taki cel stawia sobie nowy dyrektor generalny obiektu należącego do sieci Grano Hotels. W Hotelu Number One nie zabraknie również nowych udogodnień dla dzieci oraz zwierząt.

W hotelu Number One by Grano w Gdańsku powołano nowego dyrektora generalnego. Został nim Arkadiusz Labudda – menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w branży hotelarskiej. W tym czasie, na stanowisku dyrektora, Arkadiusz Labudda odpowiadał za otwarcie sześciu obiektów hotelowych, zlokalizowanych przede wszystkim w różnych miejscowościach wypoczynkowych w Polsce. Jednym z nich był pięciogwiazdkowy hotel w górach, gdzie stworzył wyjątkowe udogodnienia dla rodzin z dziećmi i miłośników sportów górskich.

Obecne przedsięwzięcie Arkadiusza Labuddy to Hotel Number One. Celem nowego dyrektora generalnego jest stworzenie najlepszego hotelu rodzinno-sportowego w mieście w którym chce, zapewnić dzieciom wyjątkowe traktowanie w hotelu.

Dzieci to szczególni goście, w moim pojęciu to prawdziwe VIPy, które zasługują na szczególne traktowanie.  Dlatego w naszym hotelu zapewnimy dla nich  specjalne udogodnienia, w tym pokoje rodzinne, sale zabaw oraz wyżywienie dostosowane do potrzeb najmłodszych gości – mówi Arkadiusz Labudda, nowy dyrektor generalny Hotelu Number One by Grano w Gdańsku.

Jego pasje sportowe, w tym kolarstwo górskie i nurkowanie, również znajdą odzwierciedlenie w zarządzanym przez nowego dyrektora hotelu. Arkadiusz Labudda chce zachęcać gości do aktywnego wypoczynku i stworzyć udogodnienia dla osób uprawiających kolarstwo MTB, kajakarstwo czy nurkowanie, ale także fotografię przyrodniczą oraz inne aktywności związane z naturą.

Number One by Grano będzie też hotelem przyjaznym zwierzętom. –  Wiele rodzin posiada czworonożnych przyjaciół, z którymi trudno rozstawać się na czas urlopu.  Chcę podkreślić, że w naszym hotelu czworonogi będą zawsze mile widziane. Im również zapewnimy komfortowe warunki pobytu. Służyć temu będą specjalne udogodnienia dla zwierząt zapewnia Arkadiusz Labudda.  

Arkadiusz Labudda, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni,  to nie tylko wybitny menedżer, ale przede wszystkim człowiek, którego pasja do hotelarstwa, aktywnego stylu życia i troska o dobre samopoczucie swoich gości przyciąga i inspiruje innych. Jego podejście do biznesu, które skupia się na wyjątkowej obsłudze klienta oraz oferowaniu udogodnień i rozrywek dla każdego, z pewnością przyciągnie wielu nowych gości do Hotelu Number One.

Mamy nadzieję, że przykład Arkadiusza Labuddy zainspiruje innych do działania
i podejmowania nowych wyzwań. Jego sukces pokazuje, że z pasją, wytrwałością i kreatywnością można osiągnąć wszystko, o czym marzy się w branży hotelarskiej – mówi Dariusz Radtke, Prezes Zarządu Grano Group, do której należą obiekty sieci Grano Hotels.

Omnie Katarzyna Maciak