ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZYNA SPRZEDAŻ DRUGIEGO ETAPU OSIEDLA NATURA

ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZYNA SPRZEDAŻ DRUGIEGO ETAPU OSIEDLA NATURA
Możliwość komentowania ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZYNA SPRZEDAŻ DRUGIEGO ETAPU OSIEDLA NATURA została wyłączona, 09/06/2021, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Firma ARIA Development rozpoczyna sprzedaż i realizację drugiego etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie. 

ARIA Development od początku roku sprzedała ponad 70 proc. mieszkań pierwszego etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie.

– Tak wysokie zainteresowanie Klientów pokazuje, że rośnie popyt na ekologiczne osiedla przyjazne mieszkańcom. Dlatego rozpoczęliśmy budowę i sprzedaż drugiego etapu, w którym do oferty trafiło 80 mieszkań o powierzchni od 29 do 76 m2. Kolejny etap budowy nowego Osiedla Natura tworzą 2 budynki. Mieszkańcy otrzymają pierwsze klucze pod koniec przyszłego roku – mówi Agata Zambrzycka, dyrektor sprzedaży i marketingu ARIA Development.

Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu. Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w bliskości stolicy. Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe). Dla zmotoryzowanych zaprojektowano liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla – dla dzieci – przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone system inteligentnego domu ARIA Eco Smart, a niskie opłaty części wspólnych będą jeszcze niższe dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych. 

– Kupujący doceniają projekt całego osiedla, zagospodarowanie części wspólnych i smart rozwiązania. Ponadto nowe Osiedle Natura łączy wysoki standard budownictwa z przystępnymi cenami – dodaje Wojciech Chotkowski, prezes zarządu ARIA Development.

Klienci przywiązują również dużą uwagę do jakości wykonania mieszkań. W ub. r. odsetek lokali przekazanych bezusterkowo na podstawie odbioru końcowego w firmie ARIA Development wynosi około 90 procent – to jeden z najlepszych wyników wśród polskich developerów.

Wyróżniki nowego Osiedla Natura 2:

 • Przemyślana koncepcja architektoniczna – przestronne i słoneczne mieszkania w szerokim wyborze metraży
 • Kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe
 • Liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach
 • Przestronny i znakomicie wyposażony plac zabaw
 • Lokale usługowe w tym przedszkole i sklep spożywczy na terenie osiedla
 • Lokale na parterze z tarasami, na wyższych piętrach – balkony
 • Szybkie i ciche windy
 • System inteligentnego domu ARIA Eco Smart
 • Panele fotowoltaiczne obniżające opłaty części wspólnych
 • Ceny mieszkań kilkadziesiąt procent niższe niż w Warszawie

Najważniejsze liczby związane z nowym Osiedlem Natura 2:

 • Liczba mieszkań: 230
 • Powierzchnia mieszkań: 29 do 76 m2
 • Liczba pięter: 3
 • Liczba budynków: 6 
 • 1,5 km do stacji SKM
 • 2 km do Zalewu Zegrzyńskiego
 • 0 metrów do lasu

Więcej o projekcie: www.ariadevelopment.pl

Biuro Prasowe ARIA Development:

Marek Pawlukiewicz

T. 790 203 330

E. [email protected]

* * * * *

ARIA Development jest dynamiczne rozwijającą się firmą deweloperską, realizującą projekty na stołecznym                                           i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Jesteśmy deweloperem, który prowadzi inwestycje od fazy koncepcji i projektowania, zakupu gruntu, poprzez budowę, komercjalizację i oddanie nieruchomości do użytkowania, finalizując na zarządzaniu. Realizujemy funkcjonale, kameralne, przyjazne osiedla w otoczeniu przyrody, zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, gdzie każdy, bez względu na wiek, poczuje ciepłą, domową atmosferę. Nasze inwestycje cechuje najwyższa jakość wykonania, użyteczność, prostota i łatwość urządzania oraz jedne z najniższych cen na rynku nieruchomości, zlokalizowanych w Warszawie i okolicach. 

Budujemy osiedla położone tuż obok stołecznych najważniejszych szlaków komunikacyjnych, metra oraz podmiejskich kolei, które zapewniają szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Niepodważalnym atutem każdej naszej inwestycji jest bliskość najpiękniejszej mazowieckiej przyrody, takiej jak Kampinoski Park Narodowy, starorzecze Wisły (Osiedle Łomianki) czy Zalew Zegrzyński (Osiedle Natura w Wieliszewie). 

Naszą firmę tworzą pasjonaci rynku nieruchomości i budownictwa z wieloletnim doświadczeniem w realizacji kilkudziesięciu skomplikowanych projektów deweloperskich i komercyjnych, zaś nadrzędnym celem naszego Zespołu jest zrozumienie potrzeb Klientów, aby zapewnić im najbardziej wartościowy, ekonomiczny i najlepiej dopasowany produkt.

Więcej informacji o firmie są dostępne na stronie www.ariadevelopment.pl

Omnie redakcja