Apteka Ziko w Galerii Bemowo w Warszawie

Apteka Ziko w Galerii Bemowo w Warszawie
Możliwość komentowania Apteka Ziko w Galerii Bemowo w Warszawie została wyłączona, 27/05/2013, przez␣, w␣Bemowo, deweloperzy, handlowe, inwestycje, marketing nieruchomości, miasta, Warszawa

W czerwcu do grona najemców warszawskiej Galerii Bemowo dołączy Ziko Apteka. Apteka zlokalizowana będzie na parterze galerii, przy jednym z wejść od strony parkingu i zajmie lokal o powierzchni 160 metrów. Za komercjalizację oraz zarządzanie centrum handlowym Galeria Bemowo, odpowiada firma DTZ Polska. 

 Apteka Ziko w Galerii Bemowo będzie pierwszym obiektem tej znanej i popularnej sieci w dzielnicy Bemowo. Będzie posiadała aż pięć stanowisk kasowych oraz  punkt  kosmetyczny, w którym profesjonalne dermokonsultantki pomogą w doborze kosmetyków do skóry pacjenta.

 Cieszymy się, iż udało nam się pozyskać nowego, dynamicznie rozwijającego się w Polsce partnera, tym bardziej, że w dzielnicy Bemowo aptek jest mało.  Galeria Bemowo jest Centrum lokalnym, dlatego szczególnie dbamy o to, aby oprócz szerokiej oferty punktów handlowych, zapewnić naszym Klientom, mieszkańcom dzielnicy Bemowo i okolic możliwość załatwienia wielu spraw na miejscu, w Galerii. Nasza oferta to sklepy znanych sieciowych marek z modą, ale też  szeroki wachlarz usług i punktów specjalistycznych. Apteka Ziko to zatem kolejny krok w kierunku multifunkcjonalności Galerii Bemowo. Zapraszamy do Apteki Ziko od czerwca– mówi Piotr Bombolski, Dyrektor Galerii Bemowo.

 Ziko Apteka, to coraz bardziej popularna i ceniona polska  sieć ponad 30 aptek i 4 drogerii w 10 miastach Polski oraz  2 sklepy  internetowe. Sukces tej w 100% polskiej spółki osiągnięty został przede wszystkim dzięki bardzo konkurencyjnym cenom oraz Motto – Pacjent jest najważniejszy. Niskie ceny, szeroki asortyment leków i wysoki standard obsługi, zapewniły sieci ogromny sukces rynkowy w ciągu zaledwie kilku lat.

Bardzo się cieszymy się, że udało nam się zrealizować projekt otwarcia Ziko Apteki w Bemowie. Mieszka tu wielu naszych stałych pacjentów, którzy do tej pory musieli dojeżdżać do Ziko w innych dzielnicach. Jesteśmy dumni, że sprostaliśmy ich oczekiwaniom, otwierając Ziko Aptekę w ich dzielnicy. – mówi Monika Tykarska, dyr. Operacyjny Aptek Ziko.

 Centrum handlowe Galeria Bemowo zlokalizowane jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Bemowo. Galeria sklepów, usług i restauracji, wygodny dwupoziomowy hipermarket Carrefour, kino Cinema City dostępne są z jednego parkingu. Oferta Galerii Bemowo to moda dla całej rodziny, markowe sklepy i salony specjalistyczne, banki, filia poczty polskiej, usługi krawieckie, pralnia, akcesoria gsm, salon piękności oraz Strefa Moto https://autocomplexbemowo.pl/  – myjnia, wulkanizacja i klimatyzacja. Wszystko na miejscu w Galerii Bemowo. Centrum Handlowym Galeria Bemowo zarządza firma DTZ Management.

Zapraszamy na stronę Galerii: www.galeria-bemowo.pl

Omnie DTZ Poland

DTZ to międzynarodowa firma doradcza, zajmująca się między innymi kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. W Polsce spółka DTZ zarządza 22 obiektami handlowymi, 14 biurowcami i 8 magazynami (ponad 1,1 miliona mkw. wynajmowanej powierzchni). DTZ odpowiada za koordynację współpracy z ponad 2500 najemcami.