Aglomeracja warszawska z mieszkaniami Funduszu Mieszkań na Wynajem

Aglomeracja warszawska z mieszkaniami Funduszu Mieszkań na Wynajem
Możliwość komentowania Aglomeracja warszawska z mieszkaniami Funduszu Mieszkań na Wynajem została wyłączona, 16/07/2015, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, mazowieckie, mieszkania, nieruchomości, wynajem

Fundusz Mieszkań na Wynajem, komercyjny projekt powstały z inicjatywy Banku Gospodarstwa Krajowego, przedstawił ofertę kolejnych mieszkań, tym razem w aglomeracji warszawskiej.

W ofercie Funduszu znajdują się 122 mieszkania zlokalizowane w budynku przy ul. Gen. mjr Jana Grochowskiego 5 w Piasecznie. W odróżnieniu od dotychczasowych lokali znajdujących się w ofercie Funduszu Mieszkań na Wynajem, mieszkania są kompletnie wyposażone w meble, sprzęt AGD, RTV, a także drobny sprzęt codziennego użytku. Większość z nich ma obszerne balkony lub tarasy, a te zlokalizowane na parterze – ogródki. Mieszkania mają zróżnicowane metraże, najmniejsze z nich – 32 mkw.

Nasza kolejna inwestycja znajdująca się w aglomeracji warszawskiej – Piasecznie, ma szereg zalet dla najemców szukających nowych mieszkań o wysokim standardzie wykończenia, umeblowanych, w lokalizacji dobrze skomunikowanej z centrami biurowymi w Warszawie,  a jednocześnie z możliwością aktywnego spędzania wolnego czasu. Inwestycja ta, idealnie trafia w potrzeby mieszkaniowe osób pracujących na Ursynowie, Służewcu czy Okęciu – mówi Ryszard Słowiński, Prezes Zarządu BGK Nieruchomości S.A.

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.