Agencja Rozwoju Pomorza z siedzibą w Olivia Six

Agencja Rozwoju Pomorza z siedzibą w Olivia Six
Możliwość komentowania Agencja Rozwoju Pomorza z siedzibą w Olivia Six została wyłączona, 14/01/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, Gdańsk, Headline, inwestycje, komercyjne, nieruchomości, wynajem

Agencja Rozwoju Pomorza (ARP) przeniosła swoją siedzibę do biurowca Olivia Six, który znajduje się w gdańskim Olivia Business Centre.

– Wybierając nową siedzibę kierowaliśmy się możliwością realizacji naszych zadań. Chcemy być blisko przedsiębiorców i ich spraw. Nowe miejsce stwarza dogodne warunki do spotkań zarówno z osobami rozpoczynającymi własny biznes jak i inwestorami z Polski i z zagranicy. Na miejscu możemy realizować szkolenia oraz, przy współpracy z Olivia Business Centre, duże wydarzenia jak obecnie organizowana konferencja na temat naszych aktualnych projektów i propozycji dla firm z zakresu funduszy europejskich – mówi Łukasz Żelewski, prezes Agencji Rozwoju Pomorza.

Biuro ARP ma 1,6 tys. mkw. i znajduje się na 12. i 13. piętrze obiektu. Na 12. piętrze mieści się recepcja Agencji oraz poczekalnia, piętro wyżej znajduje się sekretariat oraz Zarząd ARP. W poszczególnych częściach lokalu znajdują się działy ARP: Punkt Informacyjny Funduszy UE, Invest in Pomerania, Dział Rozwoju Przedsiębiorczości, Regionalna Instytucja Finansująca. W siedzibie ARP będzie pracowało ok. 150 osób.

Olivia Six to 18-kondygnacyjny biurowiec o powierzchni biurowej ponad 17 tys. mkw. Budynek uzyskał ekologiczny certyfikat BREEAM Excellent z najwyższym wynikiem w regionie.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: oliviacentre.com

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.