GCH wybuduje duży park rozrywki

GCH wybuduje duży park rozrywki
Możliwość komentowania GCH wybuduje duży park rozrywki została wyłączona, 09/06/2014, przez␣, w␣Headline, inwestycje, komercyjne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

W lutym przyszłego roku rozpoczną się prace przy budowie aquaparku pod Mszczonowem. Będzie to część parku rozrywki, którego realizacja pochłonie ok. 100 mln euro. Inwestor – spółka Global City Holdings – jest w trakcie prac projektowych. Pierwsi goście będą mogli odwiedzić obiekt w październiku 2016 r.

Jak zapowiada Joanna Kotłowska z GCH park będzie się składał z trzech części: – Pierwszą z nich stanowić będzie basen, wyspa tropikalna z odsuwanym dachem. Projektem referencyjnym dla tego aquaparku jest obiekt w miejscowości Erding w Niemczech, największy tego typu basen w Europie. Drugą część stanowić będzie strefa zdrowia, spa z różnymi funkcjami, a trzecią część – Centrum Galaxy z systemem zjeżdżalni dla osób, które poszukują bardzo intensywnych wrażeń, ale oczywiście także ze strefą dla dzieci.

Sprawdź aktualne ceny mieszkań i domów w Warszawie

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Photo by Dasha (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.