10. trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

10. trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Możliwość komentowania 10. trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE została wyłączona, 07/02/2018, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, Gdańsk, Gdynia, Headline, lokalne, mieszkaniowe, pomorskie, porady, Sopot

10. trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych, okazyjne ceny mieszkań, duży wybór ofert

W ERGO ARENIE w dniach 17 i 18 lutego odbędzie się inaugurująca trójmiejski sezon 10. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – kompleksowy przegląd domów i mieszkań z: Gdańska, Gdyni, Sopotu
i okolic Trójmiasta. W tym roku to pierwsza możliwość, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się
z całościową ofertą czołowych deweloperów i pośredników kredytowych proponujących zadowalające kredyty. Nie zabraknie także niezależnych ekspertów, którzy doradzą w razie wątpliwości. Partnerami merytorycznymi Targów są: GALERIA WNĘRZ CITY MEBLE oraz IKEA, które przedstawią nowości i aktualne kierunki w aranżacji wnętrz. Wszyscy odwiedzający Targi mogą uczestniczyć w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, do wygrania m.in.: narzędzia przydatne w każdym mieszkaniu i domu.

WSTĘP WOLNY

Tym razem na targowych gości czekać będzie blisko 100 wystawców, a wśród nich znane trójmiejskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: ALLCON, ARCHICOM, ATAL, ECO CLASIC, EURO STYL, INPRO, DEKPOL, PB DOMESTA, PB GÓRSKI, PB KOKOSZKI, ROBYG, SEMEKO, TS INVEST. Taki skład oferujących mieszkania to duża szansa na zakup własnego lokum w ofercie specjalnej, możliwość zapoznania się z najnowszymi inwestycjami, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych.

Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i stosowne możliwości finansowe. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”.

Równolegle z Targami odbywać się będą bezpłatne wykłady, seminaria i warsztaty. Pod targowym dachem ERGO ARENY targowi goście będą mogli korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: podatków, finansów czy aranżacji wnętrz. Na miejscu można będzie uzyskać wsparcie analityka kredytowego.

Planujemy własne M

Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego.

Partnerzy merytoryczni targów: GALERIA WNĘRZ CITY MEBLE oraz IKEA przygotowali dla zwiedzających cykl prelekcji, w czasie których omówione zostaną interesujące odwiedzających zagadnienia: jak wykończyć mieszkanie, nie portfel, jak urządzić swój dom za pomocą światła, jak funkcjonalnie urządzić strefę ogólną a jak strefę prywatną
w domu lub mieszkaniu
czy: co warto wiedzieć przed zakupem nieruchomości... Można będzie poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Podaż, popyt, targowe smaczki…

Jak podaje firma doradcza REAS w 2017 r., w całym kraju sprzedano 72,7 tys. mieszkań, czyli o 17,3% więcej niż rok wcześniej. Były to jednocześnie najlepsze pod względem liczby sprzedanych mieszkań cztery kolejne kwartały w historii polskiego rynku mieszkaniowego. Rosnącemu popytowi sprostali deweloperzy z Trójmiasta, którzy sprzedali w tym czasie 10,2 tys. mieszkań. Niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych, okazyjne ceny mieszkań, duży wybór ofert wpływają korzystnie na popyt. Ale… ceny ofertowe mieszkań rosną i w Trójmieście są już o 15% wyższe niż przed rokiem i był to najwyższy wzrost odnotowany w kraju. Nadal jednak popyt przewyższa podaż.

Na targach oferta mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna, można znaleźć ciekawe oferty – prezentowane są nowe inwestycje mieszkaniowe, w których można bez ograniczeń wybrać optymalnie zaprojektowane i najlepiej położone mieszkanie i takie, w których pozostały ostatnie lokale wystawiane na sprzedaż teraz w okazyjnej cenie. Wśród ofert premierowych znajdą się np.: EURO STYL zaprezentuje Osiedle Mezzo położone w samym sercu gdańskiego Przymorza. Największymi atutami Mezzo są: niezbyt wysoka zabudowa, funkcjonalny układ mieszkań o zróżnicowanych metrażach oraz proekologiczne rozwiązania m.in.: fotowoltaiczne ogniwa, pozwalające na ekonomiczne pozyskiwanie energii elektrycznej. Zaś ATAL przedstawi modernistyczne osiedle realizowane wieloetapowo – Przystań Letnica. W pierwszym etapie powstaną trzy budynki, w których rozplanowano łącznie 141 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o metrażach 42-90 m2. Powierzchnia lokali oraz ich rozkład pozwalają zaaranżować wnętrza zgodnie ze swoimi potrzebami. Robyg zaoferuje mieszkania o podwyższonym standardzie, z widokiem na panoramę miasta oraz na rzekę Nową Motławę: Riverfront Apartments. Budynek został zaprojektowany w nowoczesnym i eleganckim stylu, dominującymi kolorami elewacji są biel i szarość, które w połączeniu z naturalnym drewnem, zielenią oraz nietuzinkowo zaprojektowanymi i wykończonymi częściami wspólnymi budynku stanowią o jego wyjątkowości. Robyg wystawi również prestiżową inwestycję przeznaczoną dla osób zainteresowanych nabyciem nieruchomości na wynajem w centrum Gdańska, położoną nad brzegiem Motławy, z widokiem na rzekę i Stare Miasto – Nadmotławie Estate. ALLCON zaprezentuje Zieloną Aleję – osiedle na wzgórzach morenowych, o przyjaznym i rodzinnym charakterze, których balkony, trasy oraz duże ogrody przydomowe staną się łącznikiem pomiędzy strefą prywatną a otoczeniem. W centrum Zielonej Alei powstanie miejsce spotkań i rekreacji przeznaczone dla mieszkańców osiedla.

WSTĘP WOLNY

ERGO ARENA

17 i 18 lutego (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00

Plac Dwóch Miast 1, Sopot/Gdańsk

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Gdańska i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Omnie Jolanta Buczyńska

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej. Współpracuje z szybko.pl od lipca 2017 roku.