1/3 wrocławskiej Czystej 4 już sprzedana!

1/3 wrocławskiej Czystej 4 już sprzedana!
Możliwość komentowania 1/3 wrocławskiej Czystej 4 już sprzedana! została wyłączona, 27/03/2023, przez␣, w␣Uncategorized

Etap prac ziemnych wrocławskiej inwestycji Czysta 4 realizowanej przez belgijskiego dewelopera, BPI Real Estate Poland, został zakończony. Projekt osiągnął stan zerowy i budowa wyszła już z ziemi. Tym samym prace budowlane postępują zgodnie z harmonogramem. Aktualnie realizowane są roboty konstrukcyjne związane z budową pierwszych kondygnacji naziemnych. Postęp prac budowlanych idzie w parze ze sprzedażą, która aktualnie osiągnęła 36%. Projekt, który wyróżniają atrakcyjna lokalizacja w pobliżu Starego Miasta we Wrocławiu i proekologiczne rozwiązania, powstaje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, w tym koncepcji 15-minutowego miasta.

Obraz zawierający na wolnym powietrzu, natura, miasto

Opis wygenerowany automatycznie

W ofercie sprzedaży inwestycji Czysta 4 znajdują się 183 mieszkania i 3 lokale usługowe. Dostępne mieszkania o strukturze od 1 do 4 pokoi, w zależności od usytuowania będą mieć ogródek, balkon lub taras. Każdy lokal wyposażony będzie w system typu smart home. W garażu podziemnym poza 93 miejscami postojowymi znajdą się również komórki lokatorskie i schowek na rowery. W projekcie   przewidziano także liczne udogodnienia dla mieszkańców jak zielony dach ze strefą do odpoczynku, schowek na rowery, recepcję i przestrzeń do wspólnej pracy dla osób pracujących zdalnie.

„Inwestycja przeznaczona jest dla osób dynamicznych, którym zależy na łatwej komunikacji po mieście, najczęściej bez samochodu, które cenią sobie nie tylko różnorodność udogodnień i usług jakie niesie za sobą bliskość miasta, ale także ograniczanie wytwarzania śladu węglowego. Czysta 4 to projekt, który łączy te cechy. Zarówno zastosowane rozwiązania ekologiczne, jak i udogodnienia dla mieszkańców przekładają się na duże zainteresowanie kupujących szukających atrakcyjnego mieszkania dla siebie, ale także pod inwestycję. Aktualny poziom sprzedaży wynosi 36 proc. Jest to bardzo satysfakcjonujący nas wynik potwierdzający, że trafiamy z naszą ofertą do grupy klientów, z myślą o których projektowaliśmy ten budynek” – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu BPI Real Estate Poland. 

Zasady zrównoważonego rozwoju leżą u podstaw strategii biznesowej BPI Real Estate Poland, a stosowanie się do nich jest podstawą realizacji każdej realizowanej inwestycji deweloperskiej. Dlatego w projekcie  nie zapomniano o rozwiązaniach ekologicznych takich jak zielony dach, panele fotowoltaiczne, duża ilość miejsc dla rowerów, system nawadniania oparty o zbieraną wodę deszczową, budki lęgowe dla ptaków czy zachowanie większości rosnących na terenie inwestycji drzew. Projekt przewiduje także recykling materiałów budowlanych. Część materiałów odzyskanych z rozbiórki dawnej galerii handlowej mieszczącej się historycznie pod tym adresem, takich jak elementy kamiennej elewacji, zostanie ponownie wykorzystana we wnętrzach nowego budynku. Natomiast niewykorzystane elementy zostały poddane recyklingowi na etapie wyburzeń.

BPI Real Estate Poland zgodnie z korporacyjnym motto – Urban Shapers – koncentruje się na aktywnym kształtowaniu przestrzeni miast. Dlatego też koncepcja 15-minutowego miasta to ważny element misji dewelopera. Inwestycja Czysta 4 jak i inne projekty mieszkaniowe BPI Real Estate Poland są dowodem na to, że firma wdraża swoje ambitne plany również w Polsce. Wrocławska inwestycja wpisuje się w te założenia, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli łatwo i szybko przemieścić się do pracy, szkoły czy na zakupy. Realizacja przemyślanej i funkcjonalnej inwestycji w centrum miasta sprzyja zagęszczeniu tkanki miejskiej, co ma także pozytywny wpływ na środowisko.

Budowa inwestycji Czysta 4 jest już widoczna z poziomu ulicy i przebiega zgodnie z planem. Zakończono realizację płyty fundamentowej oraz  osiągnięto  stan zerowy. Obecnie prace budowlane obejmują kaskadową realizację pierwszych kondygnacji nadziemnych, w ramach których wykonywane są stropy 1-go,2-go i 3-go piętra. Zakończenie budowy planowane jest na drugi kwartał 2025 r. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska, która wchodzi w skład tej samej grupy kapitałowej co BPI Real Estate Poland. 

Ceny mieszkań i apartamentów w inwestycji Czysta 4 w ofercie BPI Real Estate Poland wynoszą średnio ok. 19.100 PLN/m.kw.

Więcej informacji nt. oferty dostępne jest na stronie: https://czysta4.pl/ 

Omnie Katarzyna Maciak