Zielony Tryton Business House

Zielony Tryton Business House
Możliwość komentowania Zielony Tryton Business House została wyłączona, 23/06/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, ECO, Gdańsk, Headline, inwestycje, komercyjne

Tryton Business House, budynek biurowy klasy A realizowany przez Echo Investment w Gdańsku, otrzymał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent.

Tryton uzyskał bardzo wysoki wynik 73,2 proc., czego rezultatem jest ocena Excellent, którą posiada w Polsce zaledwie kilkanaście innych inwestycji biurowych.

„To kolejny sukces spółki Echo Investment, której  50 proc. certyfikowanych w systemie BREEAM inwestycji biurowych uzyskała już wynik Excellent, co nie udało się jeszcze dotąd żadnemu innemu deweloperowi w Polsce. To już nasz czwarty certyfikat BREEAM Interim z oceną Excellent. Bardzo się cieszymy, że do takich inwestycji jak Q22, Park Rozwoju i West Gate dołączył Tryton Business House. Biurowiec realizowany w Gdański w pełni wykorzystał potencjał certyfikacji, łącząc  elementy kompozycyjne i materiałowe z rozwiązaniami zrównoważonymi i energooszczędnymi, jednocześnie wpasowując się w śródmiejską zabudowę oraz historyczne sąsiedztwo Stoczni Gdańskiej.” –  mówi Katarzyna Murdoch, inżynier ds. BREEAM, asesor BREEAM International w Echo Investment. Proces certyfikacji Tryton Business House prowadzi firma Grontmij Polska.

W portfolio spółki Echo Investment znajduje się już 12 budynków, które posiadają certyfikaty BREEAM  – to biurowce Tryton Business House, West Gate, Q22, dwa budynki Parku Rozwoju w Warszawie, Aquarius Business House we Wrocławiu, I i II etap A4 Business Park w Katowicach, Oxygen w Szczecinie (2 certyfikaty BREEAM In-Use: Building Management oraz Asset Rating), a także Galeria Amber w Kaliszu, CHR Galaxy w Szczecinie, Galeria Olimpia w Bełchatowie i Galeria Echo w Kielcach.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.