Wysyp biurowców w Toruniu

Wysyp biurowców w Toruniu
Możliwość komentowania Wysyp biurowców w Toruniu została wyłączona, 25/10/2013, przez␣, w␣Headline, kujawsko-pomorskie, miasta, regiony, Toruń

W Toruniu powstaje coraz więcej biurowców. Przy skrzyżowaniu ulic Lubickiej i Studziennej Apro Investment chce wybudować obiekt o roboczej nazwie Lubicka Office. Budynek ma mieć cztery kondygnacje.

Eksperci uważają, że w mieście jest popyt na biurowce klasy B i wyższych klas. Wiele firm rezygnuje jednak z planów inwestowania w Toruniu z powodu braku odpowiedniego miejsca. Odstraszają też ceny – dzierżawa kosztuje 13-14 euro, podczas gdy, według ekspertów, powinno to być 10-11 euro.

Za rok nowy obiekt – Kościuszko Business Point – skończy budować firma Rywal RHC. Obecnie powstaje także Calypso Office Center firmy Budlex. W przyszłym roku ruszy też budowa GC Skwer na rogu ul. Grudziądzkiej i Szosy Chełmińskiej.

Więcej na temat lokali komercyjnych w Toruniu

Źródło: www.pomorska.pl

Photo by Lestat (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.