Wykończeniówka w cenie

Wykończeniówka w cenie
Możliwość komentowania Wykończeniówka w cenie została wyłączona, 28/05/2011, przez␣, w␣lokalne, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, Warszawa

Ronson Development oferuje swoim klientom w projektach Verdis na warszawskiej Woli oraz Naturalis w Łomiankach wykończenie mieszkań w cenie zakupu. Obejmuje to m.in. położenie podłóg, glazury, terakoty i malowanie ścian. Za dodatkową opłatą możliwe jest podniesienie standardu.

Inwestycja Naturalis

Średnia cena w inwestycji Naturalis to 6500 zł/m2.  Mimo niskiej zabudowy w każdym z budynków będą windy już od poziomu garaży podziemnych. Mieszkańcy parteru będą wychodzić z mieszkania prosto do własnego, okolonego żywopłotem ogrodu (ok. 22 – 41m2), a amatorzy pozostałych kondygnacji mogą wybrać balkon lub loggię (od 4 do 20m2) z widokiem na zielone polany, wysokie, stare drzewa i urokliwe kanałki wodne. Mieszkania zostały starannie zaprojektowane z myślą o młodych rodzinach, które poszukują niewielkiego metrażu i funkcjonalnego rozkładu. W każdym mieszkaniu będą duże, drewniane okna, które dają komfort całkowitej ciszy i optymalnego nasłonecznienia. Przyjemne będzie samo wejście do budynku; zaprojektowano tu widne klatki schodowe, drewniane portale wokół drzwi, posadzki wykonane z wysokiej klasy gresu/terakoty i przestronne hole windowe. Na parterach przewidziano wspólną wózkownię do użytku mieszkańców.

Osiedle Verdis

Całe osiedle to osiem budynków. W inwestycji znajdują się mieszkania o powierzchniach od 42 do 108 m2. Istnieje możliwość łączenia sąsiadujących ze sobą lokali.
Kameralne ogródki, przestronne balkony i klimatyczne trasy biegnące wokół całego lokalu, a wszystko w cieniu rozłozystych drzew;.
Wewnętrzny park z atrakcyjnym dziedzińcem i bezpiecznym placem zabaw dla dzieci oraz KLUB MALUCHA- idealne miejsce na zabawę, dziecięce psoty i figle. Przytulny i bezpieczny kącik, gdzie rodzice będą mogli powierzyć swoje pociechy bezpłatnej opiece wykwalifikowanych opiekunów. Verdis to zielony relaks- park Sowińskiego, Moczydło, Szymańskiego z licznymi ścieżkami rowerowymi, miejscem na rodzinne piknikowanie i aktywny wypoczynek na skalę wakacji.

Źródło: Home Broker Daily i materiały prasowe

 

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.