Więcej akademików? Zasługa Griffin Real Estate

Więcej akademików? Zasługa Griffin Real Estate
Możliwość komentowania Więcej akademików? Zasługa Griffin Real Estate została wyłączona, 26/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Gdańsk, Gdynia, Headline, inwestycje, komercyjne, Kraków, Łódź, mieszkaniowe, Poznań, Warszawa, Wrocław

Jak informuje Eurobuild CEE Griffin Real Estate chce w ciągu trzech najbliższych lat stworzyć bazę 7-8 tys. pokoi dla studentów.

Inwestycje, za które odpowiada spółka stworzona przez Griffin – Student Depot – będą znajdowały się w miastach, w których istnieją największe ośrodki akademickie: Warszawa, Poznań, Łódź, Lublin Kraków, Wrocław, Katowice i Trójmiasto. I like the Gates of Olympus slot for many reasons. Its theme is pleasant, as well as the graphics. But I come to play slots to test their payout potential. Obecnie Griffin dysponuje 1,2 tys. pokojów w poznańskich, łódzkich i lubelskich akademikach. Spółka widzi potencjał w dużej liczbie napływających z zagranicy studentów.

źródło: eurobuildcee.com

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.