We Wrocławiu powstaje Hala Nowa Siódemka

We Wrocławiu powstaje Hala Nowa Siódemka
Możliwość komentowania We Wrocławiu powstaje Hala Nowa Siódemka została wyłączona, 23/10/2014, przez␣, w␣dolnośląskie, Headline, inwestycje, komercyjne, miasta, regiony, Wrocław

Od początku 2015 r. będzie działała odnowiona hala przy ul. Fabrycznej we Wrocławiu. Miasto zyska dzięki temu ponad 20 tys. mkw. powierzchni produkcyjno-magazynowej.

Nowa Siódemka jest budowana z myślą o firmach, które potrzebują nietypowych przestrzeni dla swoich biznesów, zarówno dla tych dużych, jak i małych.

Marek Winkowski, wiceprezes Zarządu Wrocławskiego Parku Technologicznego tak zachwala inwestycję: – Obserwujemy spore zainteresowanie Nową Siódemką. Zmodernizowana hala stanowi unikatową ofertę na wrocławskim rynku nieruchomości komercyjnych na wynajem. Modułowy układ pozwala na sprawne dopasowanie powierzchni do potrzeb najemców. Szerokość głównej nawy wynosząca 40 m oraz wysokość robocza na poziomie 13,6 m powodują, że z łatwością można spełnić nawet największe wymagania w zakresie aranżacji przestrzeni. Do wynajęcia oferujemy powierzchnie produkcyjno-magazynowe już od 100 mkw., a także biura.

Zapoznaj się z ofertą wrocławskiego rynku komercyjnego

Źródło: www.propertynews.pl

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.