Warszawski Cristal Park z nowym najemcą

Warszawski Cristal Park z nowym najemcą
Możliwość komentowania Warszawski Cristal Park z nowym najemcą została wyłączona, 10/10/2015, przez␣, w␣biurowe, Headline, komercyjne, Ochota, Warszawa

Stołeczny Cristal Park ma nowego najemcę. Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. przedłużył dotychczasowy kontrakt i dobrał dodatkową powierzchnię docelowo zajmując prawie 9,2 tys. mkw.

GAZ-SYSTEM S.A. jest najemcą Cristal Park od początku funkcjonowania tego projektu na stołecznym rynku biurowym. Atutami obiektu są unikatowa architektura, wysoka jakość wykończenia, możliwość ekspansji w ramach budynku, ale także kameralna atmosfera i dużo zieleni. To wszystko sprawiło, że nasz klient zdecydował się nie tylko pozostać w Cristal Park na dłużej, ale i dobrać dodatkową powierzchnię – poinformowała Anna Szelc, przedstawicielka funduszu Azora w Europie Środkowo – Wschodniej.  W procesie negocjacji warunków umowy najmu właściciela obiektu – hiszpański fundusz Azora Europa- reprezentowała firma doradcza JLL, a GAZ-SYSTEM S.A. – eksperci z Colliers International.

Cristal Park znajduje się na Ochocie, przy ul. Mszczonowskiej 4 i oferuje 10,5 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: jll.pl

fot. pixabay.com

 

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.