Walter Herz z nagrodą HOF Awards 2023

Możliwość komentowania Walter Herz z nagrodą HOF Awards 2023 została wyłączona, 17/05/2023, przez␣, w␣Uncategorized

Firma Walter Herz zdobyła tytuł Best of the Best Local Real Estate Agency of the Year w regionie Europy Środkowej i Wschodniej w konkursie CIJ EUROPE

Walter Herz, jedna z wiodących firm doradczych na polskim rynku nieruchomości komercyjnych otrzymała nagrodę Best of the Best Local Real Estate Agency of the Year w konkursie HOF Awards 2023 organizowanym przez CIJ – Construction & Investment Journal, renomowany magazyn branżowy, dedykowanym rynkowi nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej.

Polska agencja wywalczyła nagrodę Best of the Best Hall of Fame Awards, stanowiącą ukoronowanie serii CIJ Awards organizowanych w poszczególnych państwach, w konkursie w którym zwycięskie firmy, inwestycje, projekty, nowatorskie koncepcje i rozwiązania wprowadzane w Europie Środkowej i Wschodniej nagradzane są na poziomie regionalnym. W tegorocznym wydarzeniu brały udział firmy i realizacje  z Czech, Polski, Rumunii, Bułgarii, Serbii, Słowacji i Węgier.  

Walter Herz od przeszło 10 lat zapewnia strategiczne wsparcie najemcom, inwestorom oraz właścicielom nieruchomości. Działalność firmy obejmuje m.in. kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu najmu nieruchomości, zapewniające optymalizację kosztów i zabezpieczenie praw najemcy oraz strategiczne doradztwo przy zakupie inwestycji, prowadzenie projektów nakierowane na wzrost wartości, aż do sprzedaży aktywów.

Kilkudziesięciu doradców Walter Herz zaangażowanych jest w działania realizowane na ogólnopolskim rynku nieruchomości w sektorze biurowym, magazynowym, retailowym, PRS, hotelowym oraz land development. Agencja stale rozwija strukturę organizacyjną i tworzy oddziały regionalne. Dzieli się wiedzą o rynku w ramach autorskiego projektu edukacyjnego Akademia Najemcy Walter Herz.

– Jesteśmy niezwykle dumni, że zostaliśmy laureatem najstarszego konkursu branżowego organizowanego w Polsce od 2002 roku. Tytuł Best of the Best Local Real Estate Agency of the Year , który zdobyliśmy w tegorocznym HOF Awards, organizowanym w regionie CEE jest dla nas inspiracją do dalszego rozwoju. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w działania, jakie prowadzimy w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz wysiłek włożony w rozwój firmy zostały dostrzeżone i docenione przez międzynarodowe jury. Tak prestiżowa nagroda jest dla nas wielkim wyróżnieniem – mówi Bartłomiej Zagrodnik, Managing Partner, CEO w Walter Herz. 

Po raz pierwszy nagrodą CIJ EUROPE w kategorii Rising Star of the Year Walter Herz uhonorowana została w 2016 roku. Firma zyskała także tytuł Najlepszej Lokalnej Agencji Roku 2022 w konkursie CIJ AWARDS organizowanym w Polsce, a następnie zwyciężyła na poziomie regionalnym w Europie Środkowej i Wschodniej w konkursie podczas 8. edycji HOF Awards.      

Nagrody HOF Awards przyznawane są czołowym, profesjonalnym podmiotom działającym w sektorze nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie HOF Awards jest kontynuacją długiej tradycji przyznawania nagród branżowych CIJ Awards, które sięgają początkiem 2001 roku i obejmują obecnie Czechy, Polskę, Węgry, Rumunię, Serbię/SEE i Słowację.

CIJ EUROPE dostarcza informacji o projektach, transakcjach i inicjatywach podejmowanych przez firmy w Europie Północnej, Środkowej i Wschodniej, jak i na arenie międzynarodowej. Prezentuje analizy, statystyki oraz wiadomości i komentarze o nowych trendach na rynku nieruchomości komercyjnych w regionie ECC. Jest jednym z kluczowych źródeł informacji o branży deweloperskiej i budowlanej w tym rejonie.  

Walter Herz

Tagi:␣
Walter Herz

Omnie PRESTIGE PR