W centrum Łodzi stanie hotel Puro

W centrum Łodzi stanie hotel Puro
Możliwość komentowania W centrum Łodzi stanie hotel Puro została wyłączona, 04/12/2013, przez␣, w␣Headline, Łódź, łódzkie, miasta, nieruchomości, regiony

Sieć hotelowa Puro Hotels za 2 mln zł kupiła działkę o powierzchni ponad 1,6 tys. mkw. u zbiegu ulic Zachodniej i Ogrodowej w sąsiedztwie Pałacu Poznańskiego i kompleksu Manufaktura.

Powstanie na niej czterogwiazdkowy hotel ze 148 pokojami. — Będziemy się przyglądali łódzkiemu rynkowi hotelowemu zanim wybierzemy najlepszy czas na realizację inwestycji — mówi Przemysław Wieczorek, dyrektor inwestycyjny Puro Hotels. Wartość inwestycji przekroczy 50 mln zł. Nie wiadomo jeszcze, kto zaprojektuje budynek.

Sieć Puro, działająca w Polsce od ponad dwóch lat, ma już hotele we Wrocławiu i Krakowie. W budowie są obiekty w Poznaniu i Gdańsku, ich otwarcie planowane jest do końca 2014 r. Spółka planuje też zakup działki w Warszawie.

Źródło:

https://www.pb.pl/

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.