PPL zbudują kompleks biurowy na Okęciu

PPL zbudują kompleks biurowy na Okęciu
Możliwość komentowania PPL zbudują kompleks biurowy na Okęciu została wyłączona, 04/01/2013, przez␣, w␣biurowe, budowlane, grunty, komercyjne, miasta, Uncategorized, Warszawa

W ciągu dwóch lat na Okęciu rozpocznie się budowa kompleksu biurowego za miliard złotych przez Państwowe Porty Lotnicze. Rozpoczęło się poszukiwanie deweloperów. Nowy podmiot zatroszczy się o projekt Chopin Airport City, czyli kompleks biurowy, który powstanie na gruntach PPL, obok terminalu warszawskiego lotniska na Okęciu. W jego skład wejdzie 17 biurowców o powierzchni najmu 170 tys. mkw.Przygotowania 13-hektarowego terenu  rozpoczną się w przyszłym roku. W tym momencie przez Prty prowadzone s a  rozmowy z deweloperami, którzy  zainteresowani są  uczestnictwem w projekcie. Zainteresowanie jest podobno bardzo duże, a prawo zamówień publicznych nie będzie krępowało branżowej spółki przy wyborze partnerów.

Źródło:

https://www.pb.pl/

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.