Tańsze mieszkania do remontu

Możliwość komentowania Tańsze mieszkania do remontu została wyłączona, 15/04/2013, przez␣, w␣ceny, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości

1350210_97639416Mieszkania do remontu są coraz tańsze na rynku, w przeciągu ostatniego roku staniały  o ok. 10 proc. Dzieje się tak głównie dlatego, że więcej osób szuka mieszkań już wyremontowanych. Klienci wolą zapłacić więcej, niż trudzić się remontem.

Prawdą jest, że nieatrakcyjny lokal można „podrasować” remontem czy dodatkowym wyposażeniem i uzyskać satysfakcjonującą cenę. Klienci kupują oczami i często dają się skusić pięknym wnętrzem.

Mieszkania do remontu szukają zazwyczaj osoby w celu lokaty kapitału. Przeprowadzają  gruntowny remont nieruchomości, które trafiają potem na rynek wynajmu.Zauważa, że część klientów nie zdaje sobie jednak sprawy z kosztów generalnego remontu mieszkań w budynkach wzniesionych w technologii wielkiej płyty. – Zakres robót, oprócz malowania ścian czy cyklinowania podłóg, obejmuje często także kosztowną wymianę instalacji.

Źródło:

https://www.ekonomia24.pl

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.