Świętojańska Office Building będzie gotowa pod koniec listopada

Świętojańska Office Building będzie gotowa pod koniec listopada
Możliwość komentowania Świętojańska Office Building będzie gotowa pod koniec listopada została wyłączona, 25/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, Białystok, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne

Powstająca w centrum Białegostoku Świętojańska Office Building będzie gotowa w listopadzie br. Budynek dostarczy na rynek ok. 7 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Budynek klasy AA jest realizowany przez firmę Rent, i dostarczy powierzchnię biurowo-usługową dla  firm działających w sektorach BPO/SSC oraz IT. Obiekt będzie się charakteryzował  nowoczesnymi łączami telekomunikacyjnymi, systemami inteligentnego sterowania, kontroli dostępu, wilgotności powietrza, a także efektywnego odzysku ciepła i gospodarowania energią.

Projekt architektoniczny biurowca został przygotowany przez zespół architektów, Jacka i Halinę Wiewiórów, współpracujących z amerykańskim biurem architektonicznym BLT Architects. Obecnie budynek jest skomercjalizowany w 50%.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: e-biurowce.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.