Stutysięczny kredyt z dopłatą RNS

Stutysięczny kredyt z dopłatą RNS
Możliwość komentowania Stutysięczny kredyt z dopłatą RNS została wyłączona, 20/04/2011, przez␣, w␣finanse

Stutysięcznego kredytu objętego dopłatą udzielił PKO Bank Polski.  PKO BP udzielił 39 proc. kredytów zamkniętych dotychczas w ramach rządowego programu. Bank Pekao S.A. udzielił 33 proc. wszystkich dotychczasowych kredytów preferencyjnych. Pozostałe 28 proc. udzieliły takie banki jak: Getin Noble Bank S.A., Bank Millennium S.A., Lukas Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Gospodarki Żywnościowej S.A., Euro Bank S.A., Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A. i Alior Bank S.A.

Obecnie umowę z BGK  w sprawie kredytu „Rodzina na swoim” podpisało 20 banków. Bank Gospodarstwa Krajowego jest jedynym w kraju bankiem państwowym. Jego misją jest wspieranie programów rządowych i samorządowych z udziałem środków publicznych, w tym z UE. BGK pełni rolę agenta ministra finansów.

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.